fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
04-06-2013 / всі теми /  Світ

Молодіжний візит до Болгарії

Делегація представників громадських організацій і Держмолодьспорту взяла участь в ознайомчому візиті з питань розвитку молодіжної політики Болгарії. Студреспубліку представляла менеджер проектів Ольга Коваленко.

Делегація представників громадських організацій і Держмолодьспорту на запрошення Національного центру європейських молодіжних програм та ініціатив при Міністерстві освіти, молоді та науки Болгарії та Департаменту молоді взяла участь в ознайомчому візиті з питань розвитку молодіжної політики Болгарії, який відбувся з 26 по 29 травня 2013р. у Софії (Болгарія).

Під час візиту учасники з України зустрілися з державними та місцевими органами влади, залученими до формування та реалізації молодіжної політики, представниками молодіжних організацій Болгарії, відвідали молодіжний інформаційний центр Болгарії, поділились прикладами кращих практик в роботі з молоддю, зокрема в питанні фінансування молодіжних програм.

В рамках візиту з болгарськими колегами було обговорено питання двостороннього співробітництва та підготовки до підписання проекту Меморандуму між Міністерством молоді та спорту України та Міністерством освіти, молоді та науки Республіки Болгарія про співробітництво в галузі молодіжної політики.

Знаковою подією для учасників візиту стало те, що саме під час перебування української делегації в Болгарії Парламент Болгарії ухвалив рішення про створення Міністерства молоді та спорту Болгарії.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами Прес-служби Державної служби молоді та спорту України