fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
27-02-2014 / всі теми /  Тернопіль

Можемо все – приклад реальної діяльності

Зараз часто говорять про те, що власними силами, наполегливістю та керуючись принципом справедливості важко добитися чогось у нашій державі. Однак, є приклади лідерів середовища Студреспубліки, які незважаючи ні на що змогли зробити маленьку, але дуже корисну справу для населення свого міста. Мова йде про голову Тернопільскої обласної НДЛМ, співзасновника ТМ «Перша Леді» Володимира Заверуху.

Наприкінці 90-х років розпочалась інтенсивна забудова житловими будинками в діючих на той час дворах за рахунок ущільнення, порушуючи будь-які будівельні норми. Небайдужими мешканцями даних будинків була створена ініціативна група під керівництвом Володимира Заверухи щодо відродження спортивного майданчику. Адже з розпадом СРСР дана територія була занедбана, замість чудового футбольного поля залишилась трава по коліна, з камінням на окремих частинах та однією штангою…

Даною групою був написаний лист-звернення до Тернопільського міського голови з проханням допомоги у відновленні майданчика. Кінцевим результатом чого стало 1 червня 1999р. урочисте відкриття з нагоди Міжнародного дня захисту дітей модернізованого спортивного майданчику (для футболу, волейболу, баскетболу, тенісу) з освітленням, огорожею, місцями для вболівальників за участю міського голови, представників ЗМІ, ініціативної групи та мешканців будинків.

У 2000 р. на даному майданчику ініціювали та зорганізували турнір із міні-футболу на кубок серед дворових команд, який проводиться вже традиційно багато років в другу неділю вересня, з нагоди Дня фізичної культури та спорту, спільно з профільним відділом міської ради. Але, на жаль, з 2007р., він не відбувався в звязку з непридатністю та поганим станом майданчика.

Проте не пройшли марно старання тієї ж самої групи людей і в 2010р. даний стадіон був реанімований, а саме — замінена огорожа й оновлене покриття спеціальною сумішю з піску та тирси, завдяки чому стало й надалі можливо проведення даного свята спорту та здоров’я – вищезгаданого турніру.

20 лютого 2014р. відбувся черговий історичний момент в епопеї з спортивним майданчиком. А саме, було закуплено необхідне обладнання для відновлення освітлення майданчика, яке функціонувало багато років тому, за кошти виручені з декількох благодійних проектів, організованих та проведених активними членами Студреспубліки та «Першої Леді». Також нами було зініційовано додати декілька ліхтарів, які окрім майданчика освітлювали б і прилеглу територію до будинків. Наступним кроком розпочатої діяльності активістів вищезгаданих організацій буде відновлення асфальтних під’їздів до даного об’єкту. Робота триває…

Це лише один із прикладів, як лідери й активісти республіканців, зокрема у Тернополі Володимир Заверуха, здатні, взявшись за справу, довести її до кінця. І непотрібно ніяких почестей і похвал, піару, оскільки робота ведеться щиро, на благо громади, незважаючи на будь-які перепони. Далі таких справ буде ще більше по всій Україні! Стань корисним своєму народу!

    
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської ОО НДЛМ