fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-05-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

Міський голова Тернополя вручив булаву влади новому студмеру

21 травня 2012р. у приміщенні міської ради відбувся вступ на посаду новообраного Тернопільського мера Івана Коростіля, якого на вихідних студенти Тернопільщини обрали своїм мером [+відео].

На урочистій частині були присутні одразу три мери – Міський голова Тернополя, Студентський екс-мер та новобраний Студентський голова. Загалом же, під час вступу на посаду організатори підвели підсумки діяльності Тернопільської Студреспубіліки, під час якої цими вихідними, 18-20 травня, у с. Івачів, що в Тернопільському районі, проходили вибори.

Три дні на Тернопільщині діяла окрема студентська країна, – розповідає один із організаторів Рустам Ергешов. – Студенти з усіх вишів нашої області жили по своїх правилах, своїх законах та мали свою валюту. Там же вони обрали свого мера. Іван Коростіль сам ще не вірить, що він обіймає посаду Студентського мера.

Це дуже великий досвід, – розповідає Іван Коростіль. — Дякую усім, хто мене підтримував. Ті надії, які на мене покладалися, ми цього року виконаємо. Традиційно вручав булаву влади діючий Міський голова Тернополя Сергій Надал, який заохотив студентів до спільної співпраці.

Також усім присутнім представили нових десятьох депутатів Студентського магістрату. Серед них було 40% дівчат та 60% хлопців, що, як підсумували організатори, наближає їх до європейських вимог.

Вітаємо новобраного Студентського мера Івана Коростіля та бажаємо команді магістрату працювати спільно і злагоджено! 




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки