fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
26-02-2013 / всі теми /  м. Київ

«Місіонери Біокона»

Під час проведення регіональних етапів конкурсу «Кращий студент України» косметична компанія «Біокон», постійний партнер і друг Студреспубліки, вирішила провести власний конкурс студентських проектів. Переміг студент факультету реклами та PR КНУКіМ Сергій Михайлов.

Для участі у проекті запрошувалися кращі студенти: маркетологи, соціологи, медійщики, аналітики й інші спеціалісти, вони могли проявити свої творчі знання та можливості, які отримували у вишах.

Всі учасники конкурсу отримали заохочувальні подарунки — косметичні набори "Біокон" та грамоти. Цікавий проект серед учасників представив студент факультету реклами та PR Київського національного університету культури і мистецтв Сергій Михайлов, який і отримав перемогу.

Ось, які коментарі про конкурс висловив Сергій: «Це був конкурс маркетингових, соціальних і медіа-проектів. Я придумав ідею для просування лінії косметики «Проблемна шкіра» в соціальних мережах. Маркетинговий проект під назвою «Місіонери Біокона». Деталі розголошувати не маю права, оскільки це — інтелектуальна власність. Однак, можливо, проект буде реалізований і вся країна зможе дізнатися про мою вигадку.

Косметика «Біокон» мені подобається і я обов’язково спробую ще якийсь із продуктів компанії із чоловічої лінії. Проект компанії надзвичайно цікавий, креативний і дає можливість студентам розкрити свої реальні практичні здібності.

Дуже корисно й те, що проект проводився за підтримки Студреспубліки, оскільки студенти по всій країні були достатньо поінформовані та зацікавлені взяти участь не лише у «Кращому студенті України», але й у конкурсі студентських проектів від «Біокон». Дякую за надану можливість і подарунки. Впевнений, це моя не остання перемога!».  

Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський 15 лютого 2013р. у Києві, в хед-офісі Студреспубліки, нагородив Сергія Михайлова продукцією компанії «Біокон» і грамотою. Урочисте нагородження відбудеться під час фіналу проекту «Кращий студент України-2012». Також переможцю вручили фірмові буклет і календарик Студреспубліки.

Насамкінець, хочеться подякувати компанії «Біокон» за підтримку проектів Студреспубліки та наголосити на тому, що спільність реалізації проектів сприяє ефективнішому їх втіленню.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк