fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
09-12-2009 / всі теми /  Україна

Ми – команда!

 

Враження депутата Студентського парламенту України (2009р.) Віри Андріюк (Івано-Франківськ) від листопадового стажування в установах і організаціях у Києві.
 
Вокзал, важкі сумки, пробіжки по Києву – це лише ті невеличкі негативи, які можна згадати. А решта – це маса позитивних емоцій, незабутніх вражень, цікавих зустрічей, відкритих співбесідників, активних колег, безсонних ночей, прекрасно проведених днів…
 
А все почалося у серпні 2009 року в Криму на фінальній Студреспубліці, під час важкої і наполегливої боротьби за так зване «місце під сонцем», тобто честь носити високе звання депутата Студентського парламенту України — 2009. І хто б міг подумати, що в Києві ми, такі різні і віком, і місцем проживання, і напрямком громадської діяльності, якою займаємося вдома — зможемо знайти не лише спільну мову, а й конструктивно і дуже плідно попрацювати над основними напрямками діяльності Студпарламенту.
 
Не можна сказати, що наша робота проходила дуже легко і просто, але цього і слід було очікувати. Ми всі особистості і прагнемо проявити себе з найкращої, тобто найсильнішої сторони. Та, мабуть, це і є найбільшим плюсом нашої команди. Так – так, тепер я з впевненістю можу назвати наш Студентський парламент не просто групою людей , а саме командою. Бо такий план роботи, який ми склали за короткий термін може зробити лише злагоджена і дієва команда.
 
Мабуть, на активізацію нашої роботи вплинули і ті структури, які ми відвідали протягом трьох днів і спілкування зі справді розумними і цікавими людьми.
 
Організатори дуже правильно склали програму стажування. Кожна зустріч несла якийсь навчально–пізнавальний момент, можливість поспілкуватися, почути думки авторитетних людей, які працюють у різних галузях, але всі є дотичними до молодіжної політики.
 
Особисто на мене надзвичайно позитивне враження справила зустріч із політиком Сергієм Тігіпком. Одразу стало зрозуміло, що ця людина бачить основні проблеми нашої держави, а що саме головне знає шляхи розв’язання цих проблем. Також дуже сподобалася зустріч із заступником Глави Секретаріату Президента України — Представником Президента України у Верховній Раді України Ігорем Поповим. Я отримала багато відповідей на запитання, які мене цікавили, як – то кажуть «з перших вуст». І.Попов змістовно, а головне чесно і відкрито давав відповіді на досить пікантні і гострі запитання щодо діяльності нашого Президента та стану української політики сьогодні.
 
Дуже добре, що гру «Червоне і синє» провели у перший вечір нашого стажування. Вона не тільки змусила працювати у групах, на які нас хаотично поділили, приймати в них спільне рішення, але й перевірила нас на довіру до учасників двох інших груп. І як можна було побачити наприкінці гри, що наш позитивний настрой, довіра і не конфліктність привели до найкращого результату і першої спільної перемоги.
 
Відвідування Свято-Троїцького Іонинського монастиря дало можливість трохи побути на самоті із собою, поспілкуватися із Богом, послухати мудрих порад, які знадобляться протягом всього життя.
 
Тепер всі ми повернулися додому, до звичної для нас атмосфери. Однак, я впевнена, що ті завдання, які ми прописали у Києві, і ті зобов’язання, які взяли на себе перед нашою командою та Україною будуть виконані. Бо ми не просто молоді, активні і цілеспрямовані, але в першу чергу, свідомі депутати Студентського парламенту України, ми реально оцінюємо ситуацію в нашій державі і хочемо, а головне можемо її змінити на краще! І це не пафосні слова, а мої відчуття і переконання. Я вірю в нас і в прекрасне майбутнє нашої України!
 
Нагадуємо, що організаторами стажування переможців Міжнародної програми "Студентська республіка-2009" — Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України та ін. стала ВМГО "Студентська республіка" разом із Регіональним представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Стажування відбулося в установах і організаціях в Києві з 25 по 28 листопада 2009р.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк