fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
10-07-2008 / всі теми /  Україна

Міжнародні волонтерські проекти в Луганській та Донецькій областях

МВО „СВІТ-Україна” шукає учасників для міжнародних волонтерських проектів в Донецьку та с. Великий Лог, Луганська область.

В проектах візьмуть участь міжнародні волонтери з Бельгії, Австрії, Німеччини, Швеції, США, Швейцарії та України (по 15 учасників в кожному проекті).

Проект в Донецьку реалізується спільно з НУО „Радуга” та реабілітаційним центром для дітей та молоді з обмеженими можливостями (ДЦП, аутизм, тощо). Центр пропонує можливості для розвитку та інтеграції дітей та молоді з обмеженими можливостями шляхом проведення творчих занять з плетення бісером, вишивання, аплікації, театр мод тощо. В рамках міжнародного волонтерського проекту планується організувати екскурсії на природу та заняття на різні теми для дітей та молоді, презентації країн учасників проекту та спортивні заходи.

Проект в Луганській області реалізується спільно з ЛОО „Зелений світ”. Волонтери працюватимуть в природоохоронній зоні навколо Краснянського водосховища, яка має увійти до складу майбутнього регіонального ландшафтного парку „Зелене намисто Донбасу”. Робота включатиме очищення берегів річки та джерел, встановлення інформаційних знаків про територію. Учасники матимуть можливість відчути атмосферу справжнього степу, насолодитися його просторами, дізнатися про типові степові ландшафти, флору та фауну, та провести незабутні вечори біля вогнища в цікавому товаристві. Проект проходитиме з 1 по 14 серпня.

Вимоги до учасників: від 16 років, знання англійської мови, зацікавленість в тематиці проекту.

Умови участі: харчування та проживання для учасників безкоштовно, вартість дороги не відшкодовується.

Кінцевий термін для подання заявок – 15 липня.

Додаткова інформація:

МВО „СВІТ-Україна”
info@svit-ukraine.org
www.svit-ukraine.org
+38 067 2630926
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки