fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-06-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Запоріжжя

«Ми вас здивуємо!», — Запорізька Студреспубліка

21 та 22 червня 2014р. на дивовижній землі козаків, в самому її лоні о. Хортиця — 200 найкращих студентів області будуть жити в наметовому містечку, брати участь у субфестивалях та обирати нову студентську владу регіону, бо проходитиме найочікуваніший захід року – Запорізька Студреспубліка-2014.

Учасники програми візьмуть участь у «Мафії», «Квест-фестивалі», «Фото-квесті», «Містері Студреспубліки», «Кубку КВН», волейболі, матимуть змогу втілити в життя свої ідеї та здобутки на пленарних засіданнях. Оскільки буде дуже спекотно, ми влаштуємо «Водну битву», будуть мати змогу пограти в Твістер, насолодитись сонячними ваннами на березі Дніпра та збудувати «Нову регіональну модель Запоріжжя». Неймовірна «Нічна туса» та «Конкурс DJ» допоможуть витримати шалений ритм життя Студреспубліки. А чудові дівчата з конкурсу краси особистості «Перша Леді» будуть радувати нас своїми вміннями та красою.

Цікаві знайомства, робота в групах разом з експертами, неймовірні суб-фести, гарні дівчата та хлопці, плідна співпраця найкращих інтелектуалів області = нове бачення нашого регіону, отримання позитивних емоцій і реалізація проектів.

За додатковою інформацією звертайтеся до регіонального координатора Запорізької Студреспубліки Олени Клунько, моб. тел.: 093 689 49 70.

Ми встигнемо втілити всі твої мрії за 2 дні! Буде дуже гаряче!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Запорізької Студреспубліки