fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
06-07-2010 / всі теми /  Світ

«Ми говоримо однією мовою»З 24 по 27 червня в Москві за участі представника Студреспубліки відбувся контактний форум під назвою «Ми говоримо однією мовою», в рамках якого пройшла презентація міжнародних молодіжних проектів, тренінгів із проектного менеджменту, контактні семінари та ін.  Захід проходив під патронатом Громадської  Палати Російської Федерації, Національної Ради молодіжних та дитячих об’єднань Росії та Фонду сприяння розвитку міжнародного співробітництва.

Метою заходу було встановлення клімату міжнаціональної поваги та миру між молоддю Росії та молоддю з країн СНД, Балтії та Балкан, розширення молодіжної складової в міжнародних культурно-ділових зв’язках, підвищення активності молодіжних організації в соціальному та політичному житті країн регіону та ін.

Також  25 червня з нагоди дня молоді в Громадській палаті Російської Федерації відбулася зустріч представників молодіжних організацій з міністром РФ з питань спорту, туризму та молодіжної політики Віталієм Мутко. На зустрічі відбувся відкритий діалог між молоддю та міністром, були обговорені ключові питання подальшого розвитку та реформування російської молодіжної політики. Гості  заходу також мали можливість поспілкуватися з міністром та обговорити деякі аспекти міжнародної співпраці. У рамках зустрічі з В.Мутко відбулося нагородження лауреатів конкурсу "Ми говоримо однією мовою".

В цілому захід пройшов в теплій та дружній атмосфери. Всі учасники обмінялися між собою  контактами з метою подальшої співпраці та розвитку молодіжної дипломатії.  

Від імені української делегації хотілося б висловити особливу подяку організаторам події.

Делегація з України була представлена Українським молодіжним форумом, Студреспублікою та ВМГО «Українська Студентська Спілка». Студреспубліку на заході представляв лідер Рівненського середовища спільноти Назарій Лебедюк. Керівником делегації була Перший заступник голови Українського молодіжного форуму Евгенія Петрівська.

В рамках проведення форуму, УМФ було нагороджено диплом лауреату конкурсу "Ми говоримо однією мовою". Спільний проект УМФ та МГО "Молода Москва " "Наша спільна перемога — наша общая победа" буде реалізовано в 2010 та 2011 роках.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами сайту УСС