fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
31-07-2009 / всі теми /  Волинь

Майя Варченко: «Наступне завдання стати Президентом»

З 21 по 24 серпня на березі Чорного моря відбудеться фінальний мульти-фестиваль «Студентська республіка-2009». Участь прийматимуть представники всіх регіонів України. Про наміри волинської делегації та особисті амбіції розповіла нам Майя Варченко – студентський мер Луцька.  

– Чи важко бути студентським мером? 

– Бути студентським мером не важко, а відповідально. Я мушу виправдати сподівання власних виборців і довести своїм опонентам, що я є гідним студентським мером міста Луцька.

– Що в найблищих планах, як студмера? 

– Перш за все  треба підняти питання про студентське містечко, яке так необхідне студентам, які приїжджають навчатися до Луцька. По друге, питання організації масштабних студентських акцій і заходів різного спрямування, які б об’єднували студентів з різних навчальних закладів міста Луцька. Хочеться поставити питання належного функціонування студентського магістрату і студентського мера протягом року. А також розраховую на організаційну і фінансову підтримку студентських проектів з боку міської влади.

– Що спонукало тебе взяти участь у виборах мера? 

– Цікаво, але таке рішення прийняла команда Волинського національного університету імені Лесі Українки без моє участі, а мене лише поставили перед фактом, хоча я попередньо висловлювала трохи іншу позицію стосовно кандидата на посаду студентського мера від нашого вузу.

– Що з твоїм призначенням на посаду радника мера ? Воно вже відбулось? 

 – Звичайно, одразу після оголошення результатів виборів (28 червня 2009р.), мені було вручення розпорядження про призначення на посаду радника Луцького міського голови з молодіжної політики. А вже наступного робочого дня я подала всі необхідні документи для офіційного оформлення мене на роботу.

– Чи вже доводилось щось радити міському очільнику?  

– Ми вже кілька разів спілкувались, проте конкретні пропозиції і поради, я думаю, почнуться з нового навчального року – до цього залишилось не так багато часу.

– Зовсім скоро відбудеться фінальна Студреспубліка , які цілі ти ставиш перед собою та перед своєю делегацією? 

– Цілей є багато, адже особисто я і мої дерузі — амбітні люди, котрі грають лише на перемогу.

Отже, основна ціль – це посада студентського президента, максимальна  участь і здобуття перемог у всіх суб-фестивалях Студреспубліки, знайомства, корисний відпочинок.  

– Як розцінюєш шанси себе як Студентського президента-2009? 

– Довгий час була переконана, що "Студентська республіка" повинна відкривати нові імена, але це судження більш стосується регіональних етапів. Адже, якщо мене знають на Волині то, хто власне мене знає в Україні – тому надіюсь стати приємним відкриттям для більшості  громадян фінальної Студреспубліки.

– Як ти відносишся до "чорного піару" на Студреспубліці? Чи будеш його використовувати проти своїх конкурентів на фінальній СР? 

– Взагалі-то я не прихильник використовувати в своїй роботі такі методи боротьби, і не люблю коли їх використовують проти  мене. Проте переконана, що на Студреспудліці без цього не обійдеться (сміється).

І на завершення, що Студреспубліка означає в твоєму житті? 

– Незважаючи на те, що Студреспубліка на Волині проводиться (відновлена) лише на протязі трьох останніх років, вона має власні традиції.  Я горда тим що є частиною цієї студентської країни.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ВОО НДЛМ