fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-06-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Херсон

Майбутнє – це ми! Студреспубліка-2014 на Херсонщині

З 28 по 30 червня 2014р. у курортному містечку Скадовськ, у пансіонаті «Лазурне» відбудеться Херсонський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка», який вже традиційно збирає активну молодь міста й області.

Перший день мульти-фестивалю буде присвячений відкриттю та організаційно-діяльнісній грі, тема якої: «Нова регіональна модель Херсонщини».

Наступні два дні учасники та гості заходу зможуть взяти участь у різноманітних тренінгах, іграх, змаганнях, таких як: «Студентська Мафія», «Квест-фестиваль», «Дебати», «Денна туса», «Фото-конкурс», а також насолодитись вишуканим гумором «Кубку КВН», обрати «Першу Леді» та провести незабутні ночі разом із «Нічною тусою». Завершенням регіонального етапу «Студентської республіки» стане обрання Студентського мера та депутатів Студентського магістрату.

Якщо ти маєш активну життєву позицію та прагнеш змінити своє життя на краще – приєднуйся до нас і разом із Студреспублікою здійсни заповітні мрії!

Для участі у мульти-фестивалі необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію.

Деталі можна дізнатися у регіональних координаторів: Катерина Білоконь — моб.тел.: 099 144 36 88.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Херсонської Студреспубліки