fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-06-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Майбутнє за прогресивними та відповідальними

25 червня 2014р. Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» разом зі Спудейською могилянською організацією «Український студент» провів у Києві дискусію «Що студентство може зробити для розвитку країни». Інформаційним партнером була Студреспубліка, а перед учасниками виступила бренд-менеджер організації Віра Андріюк.

Студенти отримали корисні поради та мали змогу подискутувати з Олегом Рибачуком (співзасновником «Центр UA»), Наталею Соколенко (журналістом та активістом ініціативи «Пакет реанімаційних реформ»), Володимиром Дегтярьовим (генеральним директором PR-агенції Newsfront). Модерувала дискусію Інна Борзило (Громадський рух «ЧЕСНО»).

Наталя Соколенко, порадила студентам приділити увагу створенню власних цікавих інформаційних ресурсів – блогів, студентського радіо та телебачення. Також вона закликала студентів здійснювати просвітницьку функцію, роздруковувати інфографіку до законопроектів, які пропонуються, та поширювати  інформацію про реформи серед свого оточення. Олег Рибачук, звернув увагу студентів на необхідності вирішувати найбільш гострі питання: розпочинати з невеликих проектів, але обов’язково доводити їх до кінця, аби створити собі авторитет. Володимир Дегтярьов також наголосив на важливості активності студентів, оскільки роботодавцю одного диплому навчального закладу вже не достатньо, важливо як кандидат на посаду проявляє себе, у тому числі його активна громадянська позиція.

Участь у заході взяла бренд-менеджер Студреспубліки Віра Андріюк, яка наголосила на важливості розвитку місцевого самоврядування й участі молоді у цьому процесі, розповіла про хвилю регіональних Студреспублік, які проходять по всій Україні та запросила взяти участь усіх присутніх у фіналі Студреспубліки. «Важливо, щоб наша молодь навчилася працювати і мислити, а не лише ходити на мітинги та страйки, оскільки майбутнє України за прогресивними та відповідальними громадянами», — підкреслила Віра на завершення свого виступу. 

Студенти активно долучались до дискусії, піднімали цікаві та складні питання – активізації участі молоді у реформах на регіональному та місцевому рівнях, реформування правоохоронних органів, європейської інтеграції тощо.

У рамках дискусії відбулася також презентація результатів конкурсу міні-грантів «Відповідальне студентство», який проходив за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні й інформаційного партнерства Студреспубліки. Переможці конкурсу зі Львова, Вінниці, Києва, Тернополя розповіли про реалізацію розробленими ними інформаційних кампаній для активізації участі молоді у виборах Президента 25 травня. А після дискусії учасники змогли переглянути фотовиставку з найяскравішими моментами інформаційних кампаній.

Студенти сьогодні є надзвичайно активними, але, як слушно зауважив, Володимир Дегтярьов, необхідно правильно визначитись з тим – що робити? з ким робити? як інформувати про зроблене?
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки