fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-08-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

“Майбутнє: від мрії до реального плану дій” — тернопільське обговорення

8 серпня 2013р. у конференц-залі Тернопільського національного економічного університету за участі видатних республіканців минулого та сьогодення відбувся круглий стіл на тему: “Майбутнє: від мрії до реального плану дій”.

Участь у заході взяло немало відомих у Тернополі людей: депутат обласної ради Степан Барна, Студентський президент України-2007 Іван Омелян, керівник мережі супермаркетів Novus, Студентський мер Тернополя-2004 Іван Тобілевич, директор Центру творчості ім. О.Довженка, співзасновник ТМ “Перша Леді” Володимир Заверуха, Студентський мер Тернополя-2013 Олег Грушицький, депутати Тернопільського Студмагістрату й активні студенти. Спікером зустрічі стала депутат Студентського магістрату, капітан команди Студреспубліки від м. Тернополя Олена Корнійчук, яка й організувала даний захід і правильно задала настрій діалогу.

Цікавими та повчальними виявилися розповіді вже досвідчених у справах Студреспубліки людей. Розпочав дискусію Іван Тобілевич, який ледь не став Студентським президентом України у 2004 році. Розповів про те, як йшов до перемоги, яку стратегію вибрав і чого слід чекати у фіналі.

Для мене фінал Студреспубліки став ключовим моментом у житті, я зрозумів, що завжди потрібно йти до кінця і не довіряти свою долю випадку”, — зазначив Іван.

Наступним виступив переможець Студреспубліки-2007 Іван Омелян, який вже кілька років працює з молоддю в Тернополі, активізує, наставляє та дозволяє проявити себе. Його впевнено можна назвати наставником молоді, і цього разу він справді розказав багато про те як там потрібно себе поводити, де викладатись на повну, а де слід і не видавати всі сильні сторони, щоб суперники не могли скористатись, як він сказав: "Потрібно бути готовим до всього, адже це найбільше студентське змагання України, саме тут збирається найактивніша та найталановитіша молодь, на вас чекає спражнє змагання міст, кожен хоче перемогти, а тому ви маєте показати всім — хто такі тернопільські студенти та що ця перемога буде ваша. Це непросто, але ви повинні в себе вірити".

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Богдан Рикульський