fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-08-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Херсон

«Майбутнє: від мрії до реальних дій»: Херсонщина

У виконкомі Новокаховської міської ради міський голова Володимир Коваленко  зустрічав своїх молодих колег — Студентського мера Херсонщини Яну Козлову та її С.У.П.Е.Р.-команду для обговорення теми: «Майбутнє: від мрії до реальних дій».

На зустрічі «двох мерів» важко було відрізнити реального мера від республіканського, що дуже потішило запрошених гостей: заступника міського голови м. Нова Каховка Василя Акуленка, заступника директора з виховної роботи НКАТК Надію Потапову, спеціалістів відділу у справах сім’ї, молоді та фізичної культури та спорту, а також Студентського мера-2008/2009, депутата Студентського парламенту-2008 Катерину Білоконь.

Республіканці ділились із мером Нової Каховки своїми враженнями від "Студентської республіки" Херсонщини, де їх і було обрано новою владою. Розповідали свої плани роботи в форматі Студентського магістрату разом із мером Яною Козловою на поточний рік, а також планами підкорення Всеукраїнської "Студентської республіки".

В свою чергу, міський голова м. Нова Каховка Володимир Іванович Коваленко дав поради та настанови щодо плану дій республіканців. Його фраза: «Дивлячись на те, як рішуче настроєні республіканці, можу лише побажати дійти до поставленої мети, адже я у вас вірю, як в найкраще майбутнє для нашої країни», — надихнула не лише Студентського мера Херсонщини та її С.У.П.Е.Р.-команду, а й викликала оплески та підтримку присутніх гостей.

Далі колишній Студентський мер Катерина Білоконь побажала Яні Козловій терпіння, натхнення та перемог у розпочатій політичній кар’єрі.

Не обійшлося без привітань найактивніших громадян області, яким були вручені почесні грамоти з рук мера Нової Каховки Володимира Коваленка.

Завершення зустрічі для всіх учасників підкралось непомітно, адже тепла, сімейна атмосфера, що царила у залі та захоплююча бесіда не давала часу на сум.

          
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Бабієнко