fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-07-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Мафія знову на волі!

Ти любиш «вбивати»? Полюбляєш брехати й обманювати? Легко ламаєш логіку та маніпулюєш людьми? Тоді обов`язково стань учасником Всеукраїнського турніру з інтелектуально-психологічної гри "Мафія", котрий традиційно проводиться у рамках фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка».

Особливість гри полягає в тому, що учасники поділені на дві команди: мирні жителі та мафія, яка прокидається вночі і «вбиває, вбиває і вбиває»…

Мирний гравець – це своєрідний Шерлок Холмс, який шукає докази проти абсолютно всіх гравців. А що залишається робити, коли навколо нього потенційно дев`ять, а насправді – троє мафіозі… Завдання червоного гравця – зрозуміти, хто бреше та хто грає між собою у команді, виявити шерифа та допомогти йому.

Мафія, в свою чергу, може грати командно таким чином, щоб входити у довіру до мирних жителів, іноді ніби підтримуючи їх проти своїх мафіозі, котрі так і зображають себе червоними та пухнастими, і чим краще це вдасться, тим більше їм повірять.

Ораторське мистецтво, акторська майстерність, спостережливість, уміння розуміти справжні помисли людей за допомогою їх поведінки, міміки, погляду та жестикуляції і, звичайно… параною розвиває суб-фест «Мафія» на 15-й ювілейній Студреспубліці!

Запрошуємо тебе взяти участь у найбільш емоційному та хвилюючому суб-фесті на Студреспубліці, проходь просту онлайн-реєстрацію, грай і перемагай!

Із будь-яких питань звертайтеся до Станіслава Мокшина, куратора суб-фестивалю «Мафія», моб. 095 031 32 49, е-пошта dreamfall.recedivist@gmail.com

Як відбувалася «Мафія» минулого року
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Станіслав Мокшин