fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
28-07-2010 / всі теми /  Україна

Мафія виходить на полювання…


Скоро найочікуваніша, найяскрвіша, найграндіозніша молодіжна подія літа! Звісно я говорю про Студреспубліку-2010, яка відбудеться в кінці серпня на мальовничому березі Чорного моря. В рамках мульти-фестивалю відбудеться вже в пяте всеукраїнський турнір із інтелектуально-розважальної гри «Студентська мафія»!

Регіональні клани обрано, тож боротьба за першість буде запеклою, особливо якщо згадати, що всі призові місця в минулому році зайняла Вінницька область, то їм напевно хочень відвоювати звання абсолютного чемпіона України вдруге, а от іншим регіонам, якщо вони захочуть (а вони захочуть!) здобути перемогу — варто буде попотіти. Хочете знати найсвіжіші новини та висловити власні ідеї  — долучайтесь до форуму /forum/viewtopic?t=2938

Правила такі, якщо Ти перможець регіонального етапу відбору, то продовжуєш боротьбу за звання найвправнішого Мафіозі України на турнірі. Якщо Тобі цього року не пощастило здобути перемогу на регіональному етапі, але ти всеодно маєш бажання грати і довести свою майстерність, реєструйся на участь у любительських іграх. Офіційні правила гри та анкета учасника тут.

Хто хоч раз прожив в мафіозному містечку, той назавжди залишить в собі всю атмосферу та внутрішній настрій гри, яка на певний час стає твоїм вигаданим життям, де можна стати ким завгодно: великим босом політики, продавчинею в магазині, ганкстером, який приховується за роллю малечі з дитячого садка… Дай своїй фантазії вихід, але не забувай, мафія стежить за тобою! Повір в себе! Стань кращим мафіозі країни!

Тут збуваються заповітні мрії!

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ірина Писаренко