fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
05-08-2009 / всі теми /  Україна

Мафія стартує…

Вже дуже скоро щорічний наймасштабніший з’їзд всіх мафіозі країни та близького зарубіжжя. На ринку зброї переполох… мешканці в паніці … зустріч відбудеться в… зовсім не секретному місці — на березі Чорного моря, м. Євпаторія, сел. Заозерне, куди підтягнеться активна, креативна та сповнена ідеями молодь, і узбережжям пролунає гімн найяскравішої події року — фіналу Студреспубліки-2009.

Тож жителі міста, можете спати спокійно — наші мафіозі не злющі гангстери з італійських фільмів:-) Хоча, у них також є свої заморочки. Вдень ці люди маскуються під звичайних мешканців "Студентської республіки", спілкуються з друзями, шукають нові знайомства, відпочивають та просто ніжаться в променях літнього сонця. А ось тільки починає сутеніти, вони відправляються готуватися до нічних забав.

21 серпня рівно о дванадцятій годині ночі вони всі зберуться у Замку мафії, де розпочнеться турнір за звання Найвправнішого мафіозі України. Але не кожен зможе потрапити до замку, обов’язково необхідно виконувати давні традиції клубу Мафії. Всі його члени надають перевагу в одязі червоно-чорним тонам, а на апогей зустрічі, вирішальну битву кланів, приходять елегантно вдягнуті, шануючи своїх попередників 30-40-х рр., у вечірньому вбранні.

Та дрес-код не єдиний ступінь захисту. Заздалегідь по всім регіонам нашої країни пройшли відбіркові етапи і до моменту першої зустрічі обов’язково буде складений та доповнений перелік запрошених на цю подію. Тож варто поспішити внести своє прізвище до списку, якщо ти ще не там…

Варто зазначити, що клани турбуються про продовження життя мафії, і тому в спеціальному секретному місці в секретний час, для обраних новаків буде проходити показова зустріч «хрещених батьків», які започаткували Студентську Мафію в Україні.

Тож до зустрічі…
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ірина Писаренко