fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-08-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Мафія» серед молоді? Насторожує, але цікаво!

Лише на Студреспубліці буває так, що більше ста молодих «мафіозі» та мирних жителів одночасно виясняють, хто ж сильніший. Інтелектуально-психологічна гра «Мафія» на фіналі Студреспубліки гарантує уміння вирізняти блеф з поведінки людини, навики ведення комунікації в тяжкі хвилини, досвід стресостійкості та безперебійну роботу мозку в посиленому режимі.

Ораторське мистецтво, акторська майстерність, спостережливість, уміння розуміти справжні помисли людей за допомогою їх поведінки, міміки, погляду та жестикуляції і, звичайно… параною розвиває суб-фест  «Студентська мафія».

Усі учасники поділені на дві команди: мирні жителі та мафія, яка прокидається вночі і «вбиває, вбиває і вбиває»… Мирний гравець – це своєрідний Шерлок Холмс, який шукає докази проти абсолютно всіх гравців. А що залишається робити, коли навколо нього потенційно дев`ять, а насправді – троє мафіозі? Завдання червоного гравця – зрозуміти, хто бреше та хто грає між собою у команді, виявити шерифа та допомогти йому. Мафія, в свою чергу, може грати командно таким чином, щоб входити у довіру до мирних жителів, іноді ніби підтримуючи їх проти своїх мафіозі, котрі так і зображають себе «червоними» та пухнастими, і чим краще це вдасться, тим більше їм повірять. 

У свій час початок розвитку «Мафії» серед українських студентів дали саме Студреспубліка та НДЛМ.

Запрошуємо тебе взяти участь у найемоційнішому та найхвилюючому суб-фесті на Студреспубліці! Реєструй своїх друзів на суб-фестиваль, пройшовши просту онлайн-реєстрацію.
Доведи, що саме ти сильніший!

Куратор суб-фестивалю:
Ярослав Павловський
+38(093)785-85-33
mr.pavlovskiy@gmail.com
https://vk.com/mr.pavlovskiy
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ярослав Павловський