fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-08-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Мафія набирає обертів


“Не спить тільки Мафія” — цю фразу почули, прочитали, відчули на собі не одна сотня людей, що приїхали взяти участь у найгучнішій події у студентському житті України – мульти-фестивалі “Студентська республіка – 2006”, який проходив 23-26 серпня 2006 року у м. Судаку. Справа у тому, що однією із фестивальних подій став Всеукраїнський молодіжний турнір із гри “Мафія”, взяти участь у якому приїхали представники більшості обласних центрів України. Головним організатором цього свята є Народно-демократична ліга молоді.


Турнір з гри “Мафія” проводився вперше, так як сама гра за уніфікованими правилами стала активно поширюватись серед молоді України останні 2 роки. Даний факт не заважав зібрати людей із всієї України і об’єднати їх не за пляшками з алкоголем, а за рольовою інтелектуально-психологічною грою.


Усі ігри в рамках турніру відбувались після 23-59 і тривали до ранку. Загалом участь у турнірі взяло близько 100 людей учасників та стільки ж глядачів. Знаковим є те, що альтернативою турніру були нічні дискотеки, конкурси, виступи, але кожної ночі у визначеному місці збиралось від 4 до 7 столів (за 1 столом грає 10 осіб + ведучий) із учасниками турніру, які розходились по палатках чи будиночках лише тоді коли прокидалась решта мешканців “Студентської республіки”. Однак, мафія жила не тільки вночі, — навіть у день можна було помітити групи людей за круглими столами, які спілкувались через ніки та ігрові ролі.


Сильними гравцями були учасники із міст, де “Мафія” існує у вигляді неформальних молодіжних клубів: Львів, Київ, Харків. Після турніру багато людей із інших міст виявили бажання створювати аналогічні клуби у своїх містах. Скоро у гри з’явиться власний портал для спілкування однодумців та поширення інформації про “правильні” ігри (подяка за ініціативу Калашнікову з Полтави).


Щодо самого турніру, то у результаті відбіркових ігор виявилось 10 фіналістів: Гєля, Flower, El, Калашніков, Кусючка, Андрій, Тіна, Ада, Ксєнка, Юрист. Як Ви розумієте, я не можу Вам видати їх справжні імена – вони ж таємний клан мафіозі. У результаті серії ігор було виявлено найкращого гравця з “Мафії” в Україні 2006 року. Ним стала (видаю велику таємницю) – Коваль Христина, представниця львівського клану мафії. Переможець турніру отримала mp3-програвач, а учасники фіналу пам’ятні подарунки.


Турнір приніс багато позитивних емоцій його учасникам та й мені особисто. Він став яскравим прикладом того, що є багато альтернатив алкоголю та наркотикам. Такого типу події формують у людей інше відношення до життя, сприяють активному спілкуванню інтелектуальної молоді, дозволяють насолоджуватись життям на повну.


Хочу висловити подяку усім хто взяв участь у турнірі та не спали 4 ночі; величезна подяка ведучим, які модерували ігри: Огородник Олені, Шакарян Інзі, Романцовій Олександрі, Каюмовій Олені, Курдупову Денису, Чорному Олексію, Хромих Марині, а також усім хто допомагав, цікавився та не спав.


Бути мудрим модно!


 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ігор Підтиканий