fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-09-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Мафія на студреспубліці !

В цьому році, вже вдруге, під час проведення Студентської Республіки відбувся Чемпіонат з інтелектуально-психологічної гри "Мафія". Він принципово відрізнявся від минулорічного чемпіонату тим, що участь у ньому брали переможці обласних відбірних етапів, а отже і конкуренція була на порядок  вищою. Одночасно проводилось одразу два чемпіонати – «професійний», в якому взяли участь по 4 представники від регіону, і «аматорський» — для громадян Студентської Республіки, які просто хотіли пограти в цю захоплюючу гру поза конкурсом. Важливим моментом також стало і те, що ігри вели професійні ведучі, які представляли три міста – Київ, Вінницю та Львів, в яких вже більше ніж рік постійно діють професійні клуби гри «Мафія».

 

В професійному турнірі зареєструвалось 40 учасників, серед яких по підсумкам, проведеним в перші два дні півфіналів, були визначені 10 найкращих гравців "Мафії" Студентської Республіки. Фінал, який проходив 26 серпня, після довгої та запеклої боротьби виявив трьох кращих гравців: ними стали Бородатов Антон (Оушн) і Сизоненко Володимир (Джокер) із м. Київ та Дідук Сергій (Електрик) із м. Вінниця. Під час проведення турніру до гравців завітала  відома жінка-політик Людмила Супрун, яка оглядала „Студентську Республіку”. Вона привітала фіналістів і побажала й надалі розвивати ігри, які дають можливість для змістовного відпочинку молоді.

 

Паралельно з півфіналами професійного турніру проходили і два півфінали аматорського турніру, який також визначав своїх кращих гравців.

 

Але незважаючи на те, що ігри починались о 22 годині, а закінчувались, зазвичай, після 3 години ночі, кожного дня по закінченню офіційних ігор збирались ігрові столи, за якими всі фанати "Мафії" продовжували гру до 5 — 6 ранку.

 

Нагородження фіналістів та переможців чемпіонату відбулось під час офіційного закриття Студентської Республіки, де всім фіналістам були вручені фірмові футболки "Мафії" Студентської республіки, сертифікати та інші подарунки, а переможцям – призи.

 

Мафія Студентської республіки закінчилась, але всі учасники домовились не тільки продовжувати спілкування, а й проводити виїзні ігри клубів „Мафії” по всій країні. Тож маємо сподівання, що наступного року кількість учасників чемпіонату – представників професійних клубів — ще зросте.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки