fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
08-09-2011 / всі теми /  Україна

Мафія безсмертна!)

Відшуміла найграндіозніша подія року в житті молоді України — Міжнародна Студреспубліка на березі Чорного моря, разом з тим і пройшов Всеураїнський турнір зі студентської Мафії.

RepublicMafiaClun обрав своїх переможців, тих, хто носитиме звання кращий гравець та ведучий зі Студентської мафії аж до наступного Всеукраїнського турніру.
Боротьба як і ведеться у мафіозних кланах була запеклою, але інтелігентною, на початку їх було 43, до фіналу дійшли лише 10. Десятеро найвправніших гравців з усієї України змагалися в логіці, спостережливості та в тому, хто ж краще розпізнає гру один одного.
Фінальні ігри проходили в червоно-чорних кольорах та атмосфері боротьби мирних мешканців та мафіозі, боротьба так званих різних світів.
Найкращими стали:

  1. Бринза Ірина (м. Чернігів)
  2. Бондарчук Анатолій (м. Рівне)
  3. Кермас Андрій ( м. Полтава)

Важливо зауважити що найважливішою людиною і тією, чиє слово завжди останнє — є та людина, з якою не сперечається навіть дон та шериф, лишається його величність — ведучий.
Цього року звання «Кращий ведучий RepublicMafiaClun» відстояв минуло річний переможець — Годованець Владислав (м. Харків).
І на останок хочеться сказати, що хоча мирні мешканці робили все, щоб викрити мафію, але все ж таки мафія безсмертна!)

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ірина Писаренко