fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-02-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Любов і прощення – головні цінності нашого життя

День святого Валентина не залишив байдужим жодне серце від Вінниці до Чернігова. Звісно, кожна «Стіна кохання» від Студреспубліки мала свою інтерпретацію та власну ізюминку в цих містах, однак, несла вона один і той же посил у кожному регіоні: любов і прощення – головні цінності нашого життя.

У Вінниці «Стіна кохання» дещо еволюціонувала та перетворилася в цілий лабіринт кохання. Зранку «Стіни кохання» були розміщені у всіх вишах міста, після чого були знесені активістами в центр, до площі Козицького. Імпровізовані «стіни» склеїли між собою та розташували у два ряди, описуючи форму серця, так, що закохані пари могли пройтися між ними, але все було не так просто: на шляху закоханих чекали спеціальні агенти, які підготували різні завдання-перешкоди. Потрібно було й оригінально зізнатися в коханні, і відповісти на питання, і навіть на руках дівчину нести, але в кінці лабіринту чекали призи, яких було чимало. Серед подарунків: романтична вечеря на двох, квитки на КВН, сувеніри, і, звісно, подарунки від партнера акції — компанії Procter&Gamble. Атмосферу свята допомагали створити запальна музика та ведучий.

  

У Чернігові акція «Стіна кохання» проходила у пяти вишах. Студенти отримували брендовані «валентинки» і мали змогу написати на імпровізованій «стіні» та зізнатись у своїх почуттях коханій людині, якій не наважувались досі. Адже не було жодного байдужого, який пройшов би і не зупинився на хвилинку прочитати, що ж пишуть і кому. На великій перерві в коридорах вишів атмосфера кохання просто відчувалась у повітрі, її доповнювала лірична музика й яскраві декорації. Не обійшлось і без конкурсі. Дівчата бігали коридорами, роздаючи поцілунки та збираючи посмішки сильної половини, а хлопці згадували самі теплі й ніжні компліменти, щоб стати хоч на крок ближче до красуні, яка стояла здавалось так далеко. Найбільш активні учасники отримали подарунки від нашого партнера — компанії Procter&Gamble.

  

«Стіна кохання» об’єднує українців
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Роман Молдован, Світлана Ярошенко