fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
18-06-2008 / всі теми /  Волинь

Луцькі cтуденти шукали свого мера

17 червня на Театральному майдані міста Луцька близько пятдесяти студентів шукали «студентського мера». Саме під таким гаслом вийшли учасники оригінального флешмобу , який був приурочений до проведення  регіонального етапу мульти-фестивалю «Студентська республіка-2008».

В Луцьку все відбувалося за таким сценарієм: група студентів з плакатами, на яких був напис: «Шукаємо студентського мера» розійшлися по головній площі міста і в один момент почали  зупиняти перехожих і запитувати: «чи бачили вони студентського мера».

Захід отримав підтримку зі сторони молоді, а також засобів масової інформації.

Основною метою заходу було збільшення  активності студентів та долучення їх громадського життя краю. 

25 червня мешканці міста зможуть побачити ще один, більш цікавий, флешмоб — про це заявив голова оргкомітету "Студентської республіки-2008" на Волині Валерій Пельц.

 

 Довідка:
Флешмоб (flashmob, FM) — це несподівана поява незнайомих людей в заздалегідь встановленому місці і заданий час. Учасники за сценарієм здійснюють певні дії, а потім швидко розходяться, розчиняючись в натовпі також несподівано, як і з’явилися. Флешмоб є яскравою і трішки абсурдну короткочасну акцію (звичайно до 5 хвилин) із заздалегідь розробленим планом дій.

Класичний флешмоб не переслідує жодних політичних або комерційних цілей. Його найголовніша мета – доставити задоволення його учасникам, справити враження, або навіть шокувати оточуючих, виплеснути емоції, проявити нестандартність мислення, креатив.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Волинської ОО НДЛМ