fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-07-2009 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Луцьк визначив Першу леді

28 червня Луцьк обирав свою «Першу леді» в рамках фестивалю «Студентська республіка 2008» організованого Народно-демократичною лігою молоді спільно з Волинською студентською радою.« Таке дійство в Луцьку проходило вдруге , але цього року воно було масштабнішим і професійнішим.

Участь у змаганнях вроди та інтелекту взяли сім дівчат із різних вузів. Правда, найстаріший і найсолідніший вищий навчальний заклад – ВНУ представили дві конкурсантки – Наталія Скоп та Ірина Сосніна .Учасниця під номером 3 Анастасія Шевчик уособлювала принади Волинського державного коледжу технологій та бізнесу, Ольга Цвілюк – Луцького педагогічного коледжу. 

При вході в Центральний парк, де обирали першу красуню краю, найбільше зібралось шанувальників п’ятого номера – Ольги Ліборської ( МАУП) .Вони супроводжували кожну появу дівчини шаленими оплесками, за що вона згодом отримала звання «Перша леді глядацьких симпатій». Луцький гуманітарний університет презентувала усміхнена блондинка Анна Савчук , ЛНТУ – дизайнерка Любов Ніколаюк. Обирали найгарнішу студентку за результатами чотирьох конкурсів — представлення, вихід у купальниках, оригінальних вечірніх вбраннях та інтелектуальний. Конкурс в купальниках ,звісно, дуже сподобався чоловічій частині журі, в якому була тільки одна дама – «Перша леді Волині-2007» Дар’я Костюк. «Після перегляду всіх конкурсів судді вагалися недовго і постановили: «Леді чарівність» — Анна Савчук, « «Леді грація» — Ірина Сосніна, « «Леді креатив» — Наталія Скоп, « «Друга віце- леді» – Люба Ніколаюк, «Перша віце — леді» — Настя Шевчик, « переможниця – майбутній педагог Оля Цвілюк .« Саме вона в серпні представлятиме Волинь на конкурсі «Перша леді України» з чим її привітав голова журі та оргкомітету Студентської республіки на Волині Валерій Пельц.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес служба ВО НДЛМ