fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
24-06-2010 / всі теми /  Волинь

Луцьк в очікуванні нового мера

 У Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки 26-27 червня відбудеться обласний етап ХІІ Міжнародної програми «Студентська республіка-2010».

Організовує захід обласна організація «Народно-демократична ліга молоді» за підтримки Луцького міського голови Богдана Шиби та обласного управління у справах сім’ї молоді та спорту.

«Студентська республіка» відбуватиметься в форматі мульти-фестивалю. Буде створене наметове державне утворення, яке має свої закони, органи влади, територію, валюту й інші атрибути держави.

«Головна мета мульти-фестивалю – сприяння зміцненню громадянського суспільства через розвиток у молоді культури громадської участі та демократичних цінностей, а також активне залучення студентів до формування нового громадянського суспільства», — кажуть організатори республіки.

Під час заходу відбудеться кубок з брейн-рингу, квест, відносно нова і досить популярна гра «Мафія», Dj-парад, турнір із дебатів, вибори студентського мера і студентського магістрату.

Як зауважив голова Волинського осередку НДЛМ Валерій Пельц: «Посада досить номінальна, але боротьба за неї є дуже напруженою і нічим не поступається реальним виборам».


Кульмінацією мульти-фест стане четвертий студентський конкурс краси «Перша леді Волині-2010», а на завершення програми пройде святковий концерт луцьких гуртів «Фіолет» і «Давня казка».

До участі у "Студентській республіці" вперше запрошені представники усіх волинських вищих навчальних закладів.
 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ВОО НДЛМ