fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
05-06-2014 / всі теми /  м. Київ

«Leadership in law» — майданчик для кар’єрного зростання молодих правників

Київська школа розвитку та комунікацій 31 травня 2014р. реалізувала свій черговий проект – Освітню програму для юристів «Leadership in Law». Програма пройшла у Києві в приміщенні Київської міської організації Всеукраїнського товариства «Меморіал» ім. В.Стуса. Партнером програми виступила Студреспубліка.

У межах програми молоді правники відвідали 7 лекцій і практичних майстер-класів. Навчалися засобам побудови кар’єри в юридичному бізнесі, процесам конкуренції та розслідуванню картелів, методикам застосування кримінально-процесуального кодексу, способам захисту інтелектуальної власності, розібралися з інвестуванням в Україні та закордон, сформували ціну питання в адвокатській діяльності та дізналися про «капкани» для адвоката в судовому представництві.

Викладачі програми – провідні вітчизняні юристи й адвокати. В якості викладачів програми були задіяні: адвокат Юридичного бюро «Єгоров, Пугінський, Афанасьєв і партнери» Сергій Гребенюк, адвокат, старший партнер Адвокатського об’єднання «Зейкан, Попович і Голуб» Ярослав Зейкан, керуючий партнер Патентно-правової фірми «Prima Veritas» Наталія Володимирова, юрист Адвокатського об’єднання «Arzinger» Вікторія Гладка, керуючий партнер Юридичної фірми «Дмитрієва та партнери» Ольга Дмитрієва, керівник Комітету організації адвокатської діяльності ААУ, практикуючий психолог, адвокат Ігор Покотило, президент Клубу майбутніх адвокатів ААУ Леся Дубчак.

  

По завершенню програми всі учасники отримали спеціальні сертифікати.

   

Генеральним партнером програми виступила ВМГО «Студентська республіка». Партнерами програми були: Юридична фірма «Дмитрієва та партнери», компанія CFD Group, компанія «Чиста вода», ВГО «Асоціація адвокатів України», Юридична компанія «Squire Sanders» Україна, Київська міська організація Всеукраїнського Товариства «Меморіал» ім. В.Стуса, газета «7я».

Фото з програми можна переглянути на офіційних сторінках Київської школи розвитку та комунікацій у Facebook і "ВКонтакті"
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської школи розвитку та комунікацій