fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-11-2009 / Новини Cтудреспубліки /  Чернігів

Кульмінація конкурсу «Кращий студент України» в Чернігові не за горами!

3 грудня 2009 року о 19.00  в приміщенні Міського палацу культури відбудеться урочисте визначення "Кращого студента" в Чернігівській області. В конкурсі приймають участь студенти будь-якого вишу ІІІ-ІV рівня акредитації.

Прийняти участь в даному конкурсі мав змогу кожен талановитий та перспективний студент будь-якого вишу ІІІ-ІV рівня акредитації. Окрім талантів у заявленій номінації конкурсант мав бути успішним у навчанні, тобто мати середній бал за останню сесію не менше 4,0. 

Незважаючи на високі вимоги була надіслана велика кількість заявок, що свідчить про високий рівень освіченості нашої талановитої молоді. Тож нам є чим пишатися! З такою молоддю ми можемо впевнено дивитися в майбутнє.

Кульмінацією цього довготривалого процесу стане урочисте нагородження переможців регіонального етапу.

Відбудеться ця подія 3 грудня 2009 року о 19.00  в приміщенні Міського палацу культури. Буде визначено Кращого студента (за комплексною характеристикою). Переможці у всіх інших номінаціях до цього часу будуть вже визначені, а на заході оголошені та нагороджені.

Не забуваємо, що подія буде урочистою, з великою кількістю приємних сюрпризів. Та, звісно, сповнена позитивними емоціями.

Чекаємо цієї грандіозної події в нашому місті та бажаємо успіху конкурсантам.
 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Прохоренко