fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-02-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Чернігів

«КуМедна Бочка-2011» підірвала публіку

19 грудня 2011р. у Чернігівському обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбувся вибух, вибух гумору та позитиву. КВН-фестиваль «КуМедна Бочка» від Студреспубліки вже вп’яте веселить чернігівських глядачів, вражає влучністю жартів та талантом учасників. Цього року участь брали: «Округ Колумбія» (Чернігів), «Спасибо» (Брянськ), «Скотч» (Макіївка) та торішні призери, команда КВН «Адреналін» (Львів).

Фестиваль розпочався виступом керівників центру танцю, фітнесу та дозвілля «Вікторія dance» – Склярця Дениса та Савчук Анни. Ніхто не очікував, що фестиваль з гумору буде відкривати лірична, неймовірно романтична румба. Згодом Денис Склярець приєднався до складу журі. А судили наших гумористів: Олександр Щерба, Юрій Заєць, Сергій Міляєв, Валерій Семенець і Денис Склярець. Зал Чернігівського драмтеатру переповнювався глядачами, не було жодного вільного місця. Ведучі Діма та Женя з КВН-команди «Всё Включено» розпалювали публіку, жартували й роздавали глядачам подарунки.

Першими стартанули свої, команда КВН «Округ Колумбія». Учасники цієї команди – це студенти ЧНПУ, індустріально–педагогічного факультету. Команда молода, та все ж шуткували нарівні:

«Случай в семье трудовика.

― По–моему так идеально

― Пап, я не пойду в скворечнике!»

«А спонсор нашей команды – мама. Мама, дай денег на КВН?»

Другими демонстрували свій гумор команда КВН «Спасибо» з міста Брянськ (Росія). Смішили публіку своїми мініатюрами про «вчителя – мавпу», «бабусю з мобільнім телефоном» і багатьма іншими.

Третьою була команда КВН «Скотч». Приїхала команда до нас вперше, з Донецької області, а точніше — з Макіївки. Команда молода, і не дуже впевнено вела себе на сцені, та все ж тримала марку і відчайдушно виборювала приз.

«Случай на фейс–контроле:

— Стоять, вам в клуб нельзя!

— Почему, мне есть 18.

— Во-первых это гей-клуб, а во-вторых, ты симпатичненький!»

Завершували перший етап пенсіонери «Кумедної Бочки», переможці минулого року — команда КВН «Адреналін» м. Львів. Хлопці смішили глядачів до сліз, театралізовані жарти змушували публіку шалено аплодувати, свистіти і кричати. Вони одразу ж стали фаворитами у  чернігівців. Чого лише коштує мініатюра про дорогий чернігівський ресторан і фразочка: «Офіціант, йді сюда!!!», яку після фестивалю повторював та копіював майже кожен.

По завершенню першого етапу, ведучі розпочали гру з глядачами. Женя називав ряд і місце навмання, людина виходила, тягнула рукою папірець з назвою подарунку і отримувала його. Молодий хлопець Юрій – отримав іграшку, а дівчина Аня – витягнула ножиці, але набрала 2 чи 3 м’які іграшки натомість. У 7 ряду на 8 місці сиділа молода дівчина Катя, яка нічого не підозрюючи вийшла на сцену за подарунком, і цілковитою несподіванкою виявилось те, що коханий чоловік Каті, вийшов на сцену з величезним букетом троянд і, зізнаючись своїй дівчині у коханні, запропонував їй вийти за нього заміж. Глядачі у захваті аплодували, кричали, свистіли, і, нарешті, Катя, відповіла коханому «ТАК!». Жоден не очікував такої хвилюючої миті.

Наступний етап: фото–розминка. На проекторі демонструвались підібрані фотознімки і кожна команда мала їх якнайсмішніше прокоментувати. Як зазначили судді, і публіка з ними погодилась, розминка була найяскравішою та найсмішнішою з усього концерту, незважаючи на те, що вважається найскладнішим конкурсом.

Конкурс СТЕМ, студентські театрально – естрадні мініатюри остаточно показав увесь талант учасників. Мініатюри були напрочуд різноманітні, вражаючі, кумедні, а головне, кожна з них несла у собі мораль. «Округ Колумбія» продемонструвала мініатюру «У лісі», команда КВН «Спасибо» (Брянськ) – увійшли у роль пенсіонерки, і показували мініатюру, про те як бабуся здає квартиру студентам. Команда з Макіївки «Скотч» присвятили свою мініатюру випадковому коханню, а от непередбачувана команда «Адреналін» назвали свою мініатюру «Мене дратує!».

Після СТЕМу танцювали учні центру танцю, фітнесу та дозвілля «Вікторія dance», а судді тим часом підраховували бали за три конкурси. Отже, «Округ Колумбія» – 54 бали, «Спасибо» (Брянськ) – 67 балів, «Скотч» (Макіївка) – 52 бали, і «Адреналін» (Львів) – 67 балів, отже перше місце розділили дві команди: «Адреналін» (Львів) і «Спасибо» (Брянськ).

Вечір видався на славу! Всі задоволені, з гарним настроєм і купую шалених емоцій, розходилися по домівках, з нетерпінням чекаючи наступного року. Всі бажаючі могли піти до боулінг–клубу «Світлофор» на продовження гумористичного вечора.

Організатор: Чернігівський ТО ВМГО "Студентська республіка".

Інформаційний партнер: chernigov.geometria.ru та chernigiv-quest.com, РА «Маршрутне Бізнес-місто».

Спонсори: ТРК «Мегацентр», піца «Базис», Полікомбанк, інтернет-магазин tbox24.com, мережа магазинів «Гранд флора«, нічний клуб «777», мобільний інтернет People-net, клуб боксу «Ринг», магазин «Гардеробчик», Центр танцю, фітнесу та дозвілля «Вікторія-денс».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дарина Примак