fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
28-04-2009 / всі теми /  Україна

Кремень — за «Новий старт» України

Президент Академії педагогічних наук України Василь Кремень погодився на пропозицію увійти до складу почесної Експертної ради проекту "Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток".

Президент Академії педагогічних наук України Василь Кремень погодився на пропозицію увійти до складу почесної Експертної ради проекту "Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток".

Про це йде мова в офіційному листі Академії педнаук на ім’я голови правління Українського фонду миру Людмили Супрун.

Від імені всієї команди підготовки проекту висловлюємо вдячність ак. В.Г.Кременю за підтримку інноваційних ідей у середовищі молодих лідерів.

Василь Григорович є одним із самих авторитетних освітян та вчених України, багато корисного зробив для держави та студентів свого часу перебуваючи на посаді Міністра освіти і науки України.

На даний момент також свою згоду увійти до складу почесної Експертної ради проекту, зокрема, надали: ак. Валерій Геєць, Олена Рудик, Павло Вікнянський, Володимир Крутько, Костянтин Ващенко, Олександр Бланк, Дмитро Кулібаба, Олександр Безуглий.

Очолює Експертну раду автор ідеї проекту, голова правління Українського фонду миру, лідер Народно-демократичної партії, Заслужений економіст України Людмила Супрун.

Головною ідеєю проекту є проведення конкурсу на найкращі оргпроекти та наукові розробки з метою поставлення нових задач для України в умовах світової економічної кризи. Протягом проекту для найкращих планується проведення оргдіяльнісної гри та Молодіжного економічного саміту за участі бізнесменів і науковців.

Організаторами "Нового старту" є Голова правління Українського фонду миру, лідер НДП Людмила Супрун, ВМГО “Студентська республіка”, Народно-демократична ліга молоді та Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України за підтримки Міністерства освіти і науки України та телеканалу "Перший Діловий".

Увага — прийом робіт продовжено до 3 травня.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба НДЛМ