fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
13-04-2009 / всі теми /  Чернігів

Красуні прибирали місто

 

В рамках міського суботнику Чернігівська обласна організація Народно-демократична ліга молоді спільно з ЧОО «Студентська республіка» вирішили не пасти задніх і провести прибирання міста та внести свою частку до загальної акції.

На Правлінні організації вирішили, що найкращим чином молодь може допомогти важкоюй, але необхідною працею – очистити тролейбусні та ліхтарні опори від оголошень та рекламної продукції, оскільки це не естетично і більш того незаконно.

Для того, щоб зібрати молодь для прибирання ЧОО НДЛМ організувала членів організації, долучила молодь через соціальні мережі, а також повідомила всіх голів студентських рад про такий проведення такого заходу, для залучення ширшої маси молоді. Зустріч була запланована на 11 квітня на Красній площі об 10 годині ранку. 

На цю «зустріч» пришли представники ВНЗ: ЧПСТіП, ЧДПУ, ЧДТУ, ЧІІБіП, ЧФ КСУ, ЧФ РІС та члени організації, також до акції долучились активісти міської громадської організації «Апельсин».

Більш того ЧОО НДЛМ організувала на прибирання міста учасниць регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу краси «Перша леді», які так само як і всі інші очищали міські опори від оголошень та реклами, адже учасниці конкурсу не лише прекрасні зовні, але і суспільно відповідальні.

Особливо відзначився ЧФ Київського славіністичного університету, який залучив 15 студентів вишу для прибирання міста.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ЧОО “Студентська республіка”