fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-05-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Кращого студента столиці обрано!

Підсумки регіонального етапу конкурсу «Кращий Студент Києва».

11 травня 2011р. у залі вченої ради Національного авіаційного університету  пройшов  регіональний етап конкурсу  «Кращий студент Києва».  Що можна сказати з цього приводу? Представники журі свою справу зробили: уважно вислухали учасників, засипали їх питаннями та суттєвими зауваженнями і, все ж, визначили переможців за спеціальними номінаціями конкурсу. Очолив вельмиповажне журі – Олександр Клименко, до складу журі ввійшли: Олег Рябоконь — громадський діяч, голова ВГО «Громадянський Рух О.Рябоконя»; Курашко Євгенія – президент Міжнародного благодійного фонду «Набат»; Лешик Святослав – заступник голови Слов’янського Фонду «Парк Київська Русь»; Яскель Володимир – проректор з виховної роботи Національного авіаційного університету; Ковач Анастасія – голова Студентської ради м. Києва; Слободич Крістіна – представник громадської організації «Путівка в життя».

Кращого студента обирало не тільки компетентне журі, але і гості заходу, які брали активну участь у здійсненні широкого громадського обговорення проектів і, до речі, досить бурхливо реагували на деякі виступи учасників.

Кандидати на комплексну номінацію представляли свій ВНЗ, проводили презентацію свого інноваційного проекту. Скажемо так, організація заходу заслуговує на найвищу відмітку. Безперечно, всі вісім студентів, що презентували свої проекти, — талановиті , відповідальні, активні, небайдужі, розумні люди з великим потенціалом, який не всім вдалося розкрити (комусь не вистачило досвіду, комусь – необхідних знань та впевненості).  Проте серед них знайшлися справжні лідери, які добряче запалили своїм ентузіазмом та ідейним потоком аудиторію і порадували журі високим рівнем підготовки до конкурсу.

Олександр Крюков, що від НУХТ викликав активну дискусію як в Журі, так і в гостей по своєму інноваційному проекту в галузі освіти та науки. Ігор Кравчишин достойно представив Національний авіаційний університет, презентуючи свій унікальний соціальний проект «Wecanomy Student». Він впевнено відповідав на всі питання і переконливо доводив суспільну значимість свого інтелектуального продукту,  своєї оригінальної ідеї.

Тепер перейдемо до номінацій, так би мовити,  «The best»! Звання найактивнішого вишу отримав Київський національний лінгвістичний університет (30 анкет). Кращим студентом   громадським діячем стала Сінчук Анна (Київський національний лінгвістичний університет),  оскільки її проект передбачав практичне втілення. Кращим студентом  дизайну  став Михайло Андрєєв. Лопушинська Ольга виборола звання «Кращий студент-науковець», Курдидик Назар – «Кращий студент-аналітик», Мацибок-Стародуб Наталія – «Кращий студент-медійник», Цудіков Кирило – «Кращий студент-програміст». Не можна залишити поза увагою виступ  Стукова Юрія, чия «театральна постановка» «Перша медична допомога» викликала неоднозначну реакцію у присутніх. 

А перше місце у цьому конкурсі представники журі та гості присудили Смалюк Катерині з Національного університету ім. Богомольця. Її проект «Подаруй дітям світле майбутнє» отримає посильну допомогу від партнерів, регіонального комітету тощо.  Вітаємо переможницю першого етапу конкурсу.

Коментар переможця: «Від конкурсу залишилися лише приємні враження і безліч позитивних емоцій. Приємно, що він був організований на такому високому рівні людьми, яким не байдуже майбутнє України і майбутнє української молоді. Щиро вдячна за підтримку проекту журі та глядачам, за віру в мої сили Студентського Самоврядування НМУ ім. О.О. Богомольця. Обіцяю, що звання «Кращого студента Києва» пронесу гідно. А з власне розробленим проектом «Подаруй дитині світле майбутнє» почну працювати уже зараз, щоб до листопада 2011 року, а саме Всеукраїнського Фіналу, представити його на якісно новому, кращому рівні. Сподіваюся на співпрацю кожного вишу Києва й організацій, які займаються молоддю та допомогою дітям уже не перший рік і є професіоналами у своїй справі.»

Фінальний захід  «Кращий студент України» пройде орієнтовно в листопаді 2011 року і буде присвячений Дню студента і зовсім скоро стартує найбільший молодіжний проект Києва  — Мульти-фестиваль «Київська літня Студреспубліка»!

Перший заступник голови оргкомітету конкурсу, керівник «Час молоді» ВГО «Громадянський рух Олега Рябоконя», учасник "ІІІ Зимової Студреспубліки"Іван Ледчак у своєму інтерв’ю перед ЗМІ зазначив: «Метою проведення даного заходу було всебічне об’єднання молоді Києва та їх потенціалу і стимулювання її до дій. Завдання полягало не лише в тому, щоб відібрати одного найкращого учасника, який би міг представити  Київ на всеукраїнському рівні, але й дати нашим молодим науковцям, перспективним людям, які будують майбутнє нашої країни, реалізувати себе. Ми збираємо молодь на добровільних началах, але вірю, що знайдуться люди, яким не до цих молодих талановитих людей і створять певні фонди, які б допомогли реалізуватися молоді та втілити свої проекти в життя. Наша задача зараз створити всі умови, щоб молоді інтелектуали могли себе реалізувати. Вся інтелектуальна молодь – має можливість. Хочу закликати молодь не залишатися байдужою, а голосити про себе. Жодна людина не залишиться без уваги. Не тільки кращі з кращих, а і всі інші молоді люди не залишаться без уваги, підтримки, роботи. Даним конкурсом ми показуємо приклад того, що краще вести здоровий спосіб життя і добиватися чогось. Саме з такої молоді і буде формуватися кістяк української еліти» — наголосив організатор.

Олег Рябоконь завершуючи роботу конкурсу наголосив та тому, що в кожної молодої людини закладений потенціал та можливості, які потрібно розвивати та реалізовувати. «Зараз час диктує умови, які заставляють нас об’єднуватися і творити реальні практичні кроки. І саме молоді таланти повинні стати у авангарді цього процесу. Всім учасникам бажаю натхнення та успіхів у реалізації та застосуванні ваших проектів» .

Голова Київського оргкомітету – Сергій Баркар запросив учасників долучатися до проектів «Час кар’єри» та молодіжного мульти-фестивалю «Київська літня Студреспубліка», які реалізовуватимуться в найближчий період. Також буде проведено ряд клубів Студреспубліки.

Організатори та партнери конкурсу:
Національним організатором конкурсу є ВМГО „Студентська республіка” за оргпідтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
Організаторами регіонального етапу є:
Ініціатива „Час Молоді” ВГО „Громадянський Рух О.Рябконя”, Спілка студентських організацій Національного авіаційного університету, Студентська рада Києва
Генеральним партнером заходу є ВМГО „Український молодіжний правничий союз”
Партнерами заходу виступили: Слов’янський Фонд, Парк „Київська Русь”, LeoPartners Law Firm, ГО „Студентський Актив”Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Іван Ледчак