fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-03-2012 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Кращого студента Києва визначено!

8 березня  2012р. у Києві пройшов регіональний етап конкурсу «Кращий студент Києва», організований місцевою Студреспублікою. Студенти з 20 провідних вишів столиці змагалися за титул найкращого. 

Цьогорічний проект відрізнявся від минулих величезною популярністю та кількістю учасників. Загалом більше 400 кандидатів подали свої анкети, 4 учасники на київському регіональному етапі презентували свої прогресивні проекти. Це були проекти по інсталяції найбільшого соціального студентського спортивного центру; інтеграції в допомозі  дитбудинкам м. Києва; реформи впровадження «болонської системи» в Україні, тощо.

Цього року були  інновації – доповідали  переможці  номінацій «Спортсмен», «Медійник», «Громадський діяч», «Науковець» та ін. Презентації номінантів складалися з двох частин: спочатку потрібно було розповісти про себе, а потім про проект. Це давало можливість журі та глядачам оцінити без упередження проект, зважаючи лиш на зміст роботи та її корисність і актуальність для певних верств суспільства. 

Головою журі був заступник голови Київської "Студентської республіки", голова ради координаторів "Територіальна Ліга" Сергій Баркар. Інші члени журі: Розенблат Євгеній Петрович, директор Відкритої Ліги КВН, і Шевчук Юрій Васильович, голова МГО "Історичний Клуб "Русь Споконвічна". Рішення щодо переможця конкурсу "Кращий студент Києва" приймалося комплексно: глядачами (50% оцінки) та журі (інші 50%). Переможці отримали цінні призи від Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міськдержадміністрації, зокрема путівки на літній відпочинок на морі, а дівчата — квіти до 8 березня від ГО "Територіальна Ліга". 

«Всі переможці талановиті, перспективні, кращі з кращих. В майбутньому до організації заходу будуть залучатися переможці попередніх років, адже для студентів «Кращий студент України» є надзвичайно цікавим та захоплюючим, дійсно додатковий поштовх для власних напрацювань в обраній сфері. Також можна сказати, що рівень підготовки презентацій в порівнянні з попереднім роком змінився на краще. Звичайно, було і хвилювання, варто лише згадати про світлі, злегка стурбовані очі учасників, але твердість і впевненість у корисності та вірності власного шляху вражає. Тому, бажаю всім учасникам перемог і невпинної роботи в обраній сфері, а від себе гарантую співпрацю та максимальне використання талантів переможців на служіння громаді для розвитку їх власних здібностей», — висловилася лідерка Київської міської Студреспубліки Людмила Рудкевич.

Список переможців:

«Кращий студент — громадський  діяч» — Ірина Артеменко (КНЕУ ім. В.Гетьмана)

«Кращий студент – програміст» — Ігор Степанян (Національний транспортний університет)

«Кращий студент – спортсмен» — Тетяна Гром (Національний транспортний університет)

«Кращий студент – дизайнер» — Катерина Воропаєва (Національний транспортний університет)

«Кращий студент – аналітик» — Дмитро Довгань (КНЕУ ім. В.Гетьмана)

«Кращий студент науковець» — Ірина Лозицька (КНЕУ ім. В.Гетьмана)

«Кращий студент – медійник» — Володимир Коваль (КНУ ім. Т.Г.Шевченка)

«Кращий студент Києва»  — Рапута Катерина (КНЕУ ім. В.Гетьмана).

       

Враження про «Кращого студента Києва» від переможців номінацій «Програміст» та «Спортсмен».

Ігор Степанян: «Захід дуже сподобався, пройшов в доволі затишній атмосфері. Приємно було підмітити, що організатори радо допомагали учасникам з підготовкою до виступів. Але думаю, варто було б додати якусь неформальну частину для знайомства учасників між собою перед самими виступами, бо кожний з них є справді досить неординарною особистістю та кращим у своїй номінації. Бажаю учасникам: успіхів в подальшому застосуванні своїх навичок, кар’єрному розвитку та не забувати про життя поза навчанням. Організаторам — велике дякую за проведення чудового заходу, прохання не розбігатись далеко, щоб могли і надалі зустрічатись хоча б на таких конкурсах». 

Тетяна Гром: «Проект «Кращий студент України», крім перемоги у своїй номінації на рівні Києва дав можливість майбутньої співпраці з організаторами, конкурсантами, оскільки я завела знайомства з новими і цікавими особистостями. Крім того, я змогла презентувати свій власний проект «Популяризація здорового способу життя через гирьовий вид спорту» і розповісти та на власному прикладі показати, як завдяки спорту можна розвинути в собі таку якість як наполегливість, досягати високих результатів та вести здоровий спосіб життя. Цього року планую взяти участь у Чемпіонаті світу з гирьового виду спорту, який проходитиме у Греції та Чемпіонаті світу серед студентів, що проходитиме у Німеччині і встановити рекорд. Дякую всім учасникам та організаторам за цікавий та змістовний проект». 

Захід проведено! Переможців визначено! Бажаємо успіху і майбутніх перемог всім учасникам заходу та втілення їхніх проектів у реальність. Активним і цікавим студентам кажемо: «До зустрічі наступного року».

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки