fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-11-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Кращий студент у Чернігові

Цієї суботи, 24 листопада 2012р., в Чернігові у міському Палаці культури пройшов регіональний етап всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України-2012». Серед "неперевершеної четвірки" перемогу в комплексній характеристиці виборав Ігор Корж.

Даний конкурс являється чудовою можливістю для активних, амбіційних студентів проявити їхні таланти, наукові досягнення, почуття патріотизму та добрі вчинки, зроблені за роки навчання у рідному виші. 

Цього року за звання «Кращий студент (комплексна характеристика)» змагались:

ЧДІЕіУ ― Лілія Книр,
ЧДТУ ― Ілона Троцька,
ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка ― Ігор Корж,
ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» ― Аліна Жоголко.

Всі учасники достойно представили свій навчальний заклад. Ліля вражала чудовим музикальним шоу, Ілона показала пристрасть на сцені, виконуючи   танець пасадобль, а Аліна розповідала монолог про Париж, надавши можливість всім присутнім відчути атмосферу Парижу. Також всі учасники представили себе та свій виш у форматі Pecha Kucha, показали своє бачення «Найгіршого дня студентського життя», а днем раніше захищали власні соціальні проекти.

Цього року представляти Чернігів на Всеукраїнському конкурсі буде представник ЧНПУ ім. Т.Г.ШевченкаІгор Корж. Він вражав глядачів і членів журі своїм магічним талантом, змусивши журнальний столик літати у повітрі наперекір всім законам фізики. Також він чудово презентувавав себе та свій виш.

За свої зусилля, Ігор отримав електрону книгу, щоб мати змогу з легкістю поповнювати свої знання, а також, унікальну можливість представляти наше місто на Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України».

На конкурсі також було оголошено і нагороджено переможців різних номінацій, які будуть представляти Чернігівщину на Всеукраїнському конкурсі, ними стали:

звання «Кращий студент-громадський діяч» отримала Буднік Ганна – ЧДТУ,
звання «Кращий студент-науковець» отримав  Міден Ервін, представник ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка,

звання «Кращий студент-спортсмен» за свої досягнення у спорті отримав 
Алієв Олександр — ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка,
звання «Кращий студент-дизайнер» за свої творчі здібності отримав  Біб Роман, представник ЧДІЕіУ,

звання «Кращий студент-медійник» отримала Троцька Ілона – ЧДТУ,

звання «Кращий студент-програміст» отримав Котюх Роман — Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України Ніжинського агротехнічного інституту.

Всі учасники та переможці отримали статуетки від магазину «Світ нагород», шоколадні подарунки від «Шоколадного світу», сертифікати від Центру танцю та фітнесу «Вікторія Денс», квіти від магазину «Гранд Флора», запрошення на вечірку від Розважального Комплексу «БАЗИС» та дисконтні картки знижок від «Stud card».

Конкурс був проведений командою Чернігівської Студреспубліки, за підтримки:

управління у справах сім’ї та молоді Чернігівської ОДА,
управління культури Чернігівської міської ради,
відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

У складі журі працювали новообраний Народний депутат України Сергій Аверченко, один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба, голова Чернігівського обласного осередку Студреспубліки Антон Приходько, друг і постійний партнер Чернігівської Студреспубліки Денис Склярець та ін.  

Хотілось би також відмітити те, що жодної хвилини учасників не були конкурентами, напевно тому їх назвали «неперевершена четвірка», а сам конкурс залишив по собі лише позитивні емоції та спогади від грандіозного шоу.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівського ОО ВМГО "Студентська республіка"