fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
21-04-2010 / всі теми /  Україна

«Кращий студент України» – на півдорозі до фіналу!

 

Протягом кількох останніх місяців кожен виш, а згодом і кожен регіон України обирав найактивніших, найнаполегливіших, найталановитіших представників студентства.
 
Величезна кількість молодих людей з усіх куточків нашої держави пройшла через перші етапи конкурсу, що ні для кого не закінчився безрезультатно: хтось зміг гучно заявити про себе, комусь навіть пощастило отримати роботу, комусь – трохи слави, а багатьом – розуміння того, що далі варто працювати ще наполегливіше.
 
Але відпочивати поки що зарано, адже на кращих представників свого регіону тепер чекає більш значуща подія — всеукраїнський фінал конкурсу “Кращий студент України”!
 
Отже, 24 квітня 2010 року місто Суми з радістю прийме фіналістів зі всієї України, яким доведеться змагатися не лише за власне майбутнє, а й за честь свого регіону.
 
На цьому, останньому, рівні учасники презентуватимуть власні проекти у галузях науки, дизайну та громадської діяльності. Головне і найважче завдання – визначити кращого серед різнобарвної спільноти українських студентів – буде покладено на плечі компетентного журі у складі спеціальних експертних рад.
 
Крім головного звання "Кращого студента України", судді визначать також кращих громадських діячів, спортсменів, науковців, медійників та дизайнерів.
 
На всіх гостей заходу також чекають виступи зірок української сцени, танцювальних колективів та ще багато цікавого.
 
Вже незабаром буде обрано тих, у чиїх руках — майбутнє нашої країни. Поспішай, аби побачити це на власні очі!
 
Організаторами конкурсу є спільнота ВМГО „Студентська республіка” і НДЛМ за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Міністерства освіти і науки України.
 
За додатковою інформацією
звертайтесь до співкоординаторів проекту:
Олександр Щерба, 80632674490;
Дмитро Лантушенко, 80509069203
або studrespublika@bk.ru

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки