fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
12-12-2010 / всі теми /  Україна

Кращий студент Хмельниччини

 

О 17.00 10 грудня 2010 року в приміщенні Хмельницького обласного науково-методичного центру культури та мистецтв (вул. Володимирська, 103) відбувся фінальний етап та нагородження цінними призами найкращих студентів області у наступних номінаціях:

Кращий студент Хмельниччини (комплексна характеристика);

Брали участь у даній номінації семеро найкращих студентів серед них свої таланти продемонстрували:

Чарівна Марія Заяц, студентка Хмельницького національного університету, вражала усіх своїм запальним танцем та цілеспрямованістю.

Єдиний хлопець серед конкурсантів та переможець 2008 року Володимир Черняк, студент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, демонстрував свій гумор та мініатюри СТЕМУ.

Неперевершена Марина Михайлюк, студентка Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, котра вже мала свій соціальний проект та розповіла про свої здобутки в університеті.

Щира Надія Корчинська, студентка Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, яка займається дітками та найменш захищеними верствами населення.

Закоханій Галині Головатій, студентці Міжрегіональної академії управління персоналом, освідчилися на сцені в коханні та запропонували руку та серце.

Але переміг Кам’янець-Подільський, а саме Ірина Качан, студентка Подільського аграрно-технічного університету, яка продемонструвала у презентації усю красу подільської землі та повністю розкрила свої таланти у творчому номері.

 • Кращий студентом-аналітиком Хмельниччини визнана Тетяна Кіналь, студентка Хмельницької гуманітано-педагогічної академії.

 • Кращим студентом-громадським діячем Хмельниччини став конкурсант з комплексної характеристики Володимир Черняк, студент Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

 • Кращим студентом-дизайнером Хмельниччини визначили Тамілу Марсінку, студентку Хмельницького інституту конструювання моделювання швейних виробів;

 • Кращим студент-медійником Хмельниччини було обрано студентку Марину Ванюру, студентку Хмельницького національного університету;

 • Кращим студентом-науковцем Хмельниччини визнана студентка Хмельницького університету управління персоналом Мирослава Підвальна;

 • Кращий студентом-програмістом Хмельниччини став Кльоц Анатолій, студент факультету прикладної математики та комп’ютерних технологій Хмельницького національного університету;

 • Кращим студентом-спортсменом Хмельниччини визнана, олімпійська чемпіонка, Пундик Галина, студентка Хмельницького національного університету.

Переможці в різних номінаціях у сферах громадської діяльності, програмування, науки, спорту нагороджуються стажуваннями на підприємствах Хмельниччини та цінними призами.

У журі конкурсу були присутні, а саме заступник міського голови Анатолій Лаврентій, заступник начальника управління сімї, молоді та спорту ХОДА Юрій Бриндіков, а також студентський мер Денис Піменов, а також провідний спеціаліст управління освіти та науки ХОДА Валентина Скоропудько. Організаторами даного заходу є Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської громадської молодіжної організації «Студентська республіка», Хмельницьке обласне управління сім’ї, молоді та спорту та вільна профспілка студентів Хмельницького національного університету за сприяння Хмельницького обласного управління освіти та науки та Хмельницького обласного управління культури, туризму і курортів.

Основним медіа-партнером є Хмельницька обласна державна телерадіокомпанія «Поділля-центр».

Основними партнерами конкурсу є:

 1. Київське видавництво «Смолоскип».

 2. Спортивно-оздоровчий комплекс «Спарта».

 3. Туристична агенція «Туристична карта».

 4. JoKeR Promo Group. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Атаманюк Микола