fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-11-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Чернігів

Кращий студент Чернігівщини навчається в Ніжині

У 10 листопада 2011р. у міському Палаці культури пройшов регіональний етап конкурсу «Кращий студент України». Ця подія зібрала багато талановитих студентів та палких вболівальників з усієї області.

Отже, без чверті на сьому відкрились двері залу та глядачі зайняли свої місця. Найвідданіші друзі вже почали підтримувати своїх конкурсантів плакатами, співами та дудками, перекрикуючи інші такі ж групки. Атмосфера була дуже приємною – всі прийшли на свято.

І ось на сцені фіналісти конкурсу:

·  Руслан Стеченко (Чернігівський державний інститут економіки і управління)
·  Богдан Камерцель (Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права)
·  Ольга Гузь (Ніжинський державний університет ім. М. В. Гоголя)
·  Анастасія Єрмаченко (Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці)
·  Володимир Бокач (Чернігівський національний педагогічний університеті ім. Т.Г.Шевченка)
·  Лариса Лисогор (Чернігівський державний технологічний університет)
·  Юлія Бережняк (Національний університет біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут»).

Ці сім кандидатів боротимуться за звання Кращого студента, тому видно, як вони хвилюються.

Першим конкурсом була відео презентація учасника та його рідного вишу.

Ми мали змогу стати учасником міні-екскурсіі по вишах конкурсантів, почути думки студентів і викладачів, зануритися у просте, але таке веселе життя молоді.

Далі – конкурс талантів. Ось тут ми і побачимо, на що спроможні Кращі студенти!

І вони виправдали наші сподівання: Ольга розігріла зал піснею с запальним танцем, Богдан Камерцель дивував вправними трюками с футбольним м’ячем, Анастасія Єрмаченко за кілька хвилин намалювала в прямому сенсі блискучу картину, Володимир  розважав глядачів веселими сценками, Лариса Лисогор зіграла чарівну пісню на «синтезаторі», Юля Бережняк допомогла побачити всю різноманітність осені у своєму монолозі и на завершення Руслан заспівав прекрасну ліричну пісню.

Напевно, це був найскладніший конкурс для оцінювання журі – всі виступи були неповторні, як і таланти студентів.

Але ми не згадали про інші номінації! Отже, у запеклій боротьбі і суворому відборі, у номінаціях перемогли такі студенти:

Кращий студент-науковець – Мартиненко Катерина з Чернігівського державного інституту економіки і управління
Кращий студент-спортсмен – Новик Олена з Чернігівського національного педагогічного університету м. Т.Г. Шевченка
Кращий студент-програміст – перемогли 3 студента: Нікітенко Олексій, Мокрогуз Андрій, Карпачев Ігор, які розробили програмний продукт «MOBILE-RADA». Всі — представники Чернігівського державного технологічного університету.
Кращий студент-громадський діяч – Кукуюк Ольга з Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка.
Кращий студент-медійник – Кошелєва Юля, з Чернігівського філіалу Київського славістичного університету.

Всі переможці отримали дипломи та заохочуючі подарунки.

Але повернемося до нашого головного дійства, і на разі – конкурс ораторів. Тема виступу була «Моє місто – найкраще місто у світі». Якщо у залі ще був хтось, хто щиро не кохав Чернігів або Ніжин, то вийшов із залу він точно іншою людиною. Учасники вміло розповіли про своє рідне місто, звернувши увагу і на історію, і на архітектуру, культуру і людей.

На жаль, конкурс на Кращого студента підійшов до свого логічного завершення і конкурсанти зібрались на сцені. Схвильовані, вони чекали «вердикту судів» і їх рішення не примусило себе довго чекати. Витримавши невелику інтригу, вони оголосили переможця… А точніше – переможницю, бо їй стала Ольга Гузь із Ніжинського державного університету ім. М.В. Гоголя!

І саме зараз почалося справжнє свято. Студенти і учасники вітали переможницю, дарували квіти та гукали відзначити перемогу 😉

Святковий настрій зберегли навіть вболівальники інших учасників. Ось так вітали Руслана Стеченка його друзі біля виходу.

Між конкурсами для глядачів свої вміння представили: юна співачка Єлизавета Соболева та два танці від Центру танцю та фітнесу «Вікторія-денс»: хіп-хоп і контемп.

Переможця вибирало компетентне жюрi, а саме: Iванова Юлiя, керiвник представництва компанiї People.net в Чернiговi, Соломко Катерина, методист комунального позашкiльного закладу «Центр по роботi з дiтьми та молоддю за мiсцем проживання» при вiддiлу у справах сiм’ї та молодi мiської ради, Данилова Тетяна Миколаївна, провiдний спецiалicт вищих навчальних закладiв, науки та кадрової роботи управлiння освiти i науки ОДА, Приходько Антон, голова Чернiгiвського обласного осередку ВМГО «Студентська республiка», Зевако Максим, директор з розвитку Центру танцю та фiтнесу «Вiкторiя dance», Ткач Юрiй Володимирович, заступник начальника управлiння стратегiчного розвитку та туризму Чернiгiвської мiської ради, Щерба Олександр Cтепанович, один із лідерів Студреспубліки, голова ЧОО Народна-демократична лiга молодi.

Що ж — конкурс Кращий студент України видався на славу!

Залишається лише побажати всім вам нових успіхів та перемог. Вдача – вірна супутниця старання і наполегливості, то ж вперед, до зірок!

Організатор конкурсу: Чернігівський обласний осередок ВМГО «Студентська республіка».

Спонсори програми: People.net, ВАТ «Базис», ТРК «Мегацентр», мережа магазинів квітів «Гранд флора», ВАТ "Ясень", Центр танцю та фітнесу «Вікторія-денс».

За підтримки: відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, Управління у справах сім’ї та молоді Чернігівської ОДА.

 

* * *

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України.
За підтримки: МSІ, Empik, газета 7Я, видавництво “Смолоскип”
Нагороду за есе надає Микола Плав’юк, Голова ОУН і Голова Правління Фундації ім. О.Ольжича.

 

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Кошелева, фото автора.