fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
21-12-2009 / всі теми /  Закарпаття

«Кращих із кращих» визнано на Закарпатті

 

Звання "Кращого студента” у нелегкій боротьбі виборов студент 4 курсу факультету інформатики Закарпатського державного університету, голова студради цього університету Едуард Коваленко.
Всього на участь у конкурсі було подано 43 анкети. Претендентів обирало журі у складі організаторів проекту, студради області, експертів. В результаті, до фіналу потрапило 10 студентів з 4 вишів краю. На сцені учасники демонстрували себе і свої таланти: дефілювали в люб’язно наданих спонсорами "прикидах”, співали, танцювали, малювали на папері і майках, показували власні колекції, жартували та навіть фехтували. Однак, на згадку про конкурс усі без винятку учасники отримали пам’ятні подарунки.
 
Окремі номінації здобули: «Кращий студент-громадський діяч» — Корольченко Ярослава (ЗФ КСУ), «Кращий студент-науковець» — Матушак Надія (ЗакДУ), «Кращий студент-медійник» — Репецький Олег (ЗакДУ), «Кращий студент-дизайнер» — Рибалко Ксенія (ЗХІ), «Кращий студент-спортсмен» — Герей Юліанна (УжНУ). Порадував, власне, новий формат конкурсу, який відрізнявся від популярних конкурсів краси та ігор КВН та вперше започаткував регіональний відбір національної програми «Кращий студент України».
 
Кінець року — пора підсумків, аналізу і узагальнень. На думку багатьох закарпатців, 2009-й буде чим згадати, адже цікавих подій і заходів крайового рівня було немало. У дружній суперечці творчого колективу журналу "StudLife” щодо того, який же із фестів, вечірок чи промо-проектів можна вважати найкращим, виникла думка створити свій власний рейтинг. Таким чином, в рамках давно запланованого конкурсу "Кращий студент” відбулося ще одне дійство — перший "Молодіжний рейтинг року” Закарпаття. Стосовно проекту: він охопив 5 номінацій і 5 спеціальних відзнак. Визначала переможців група експертів журналу "StudLife” та самі конкурсанти, які мали змогу віддати свій голос за колег-суперників.
 
17 грудня в Закарпатському облмуздрамтеатрі було оголошено кращих з кращих. Проходила церемонія нагородження в урочистій атмосфері зі всіма відповідними атрибутами. Навіть статуетки переможці отримали спеціальні — їх власноруч розробили молоді митці, студенти Ужгородського коледжу мистецтв ім. А.Ерделі Василь Сочка і Василь Бедрик.
 
Отже, про номінантів. На звання "Кращий молодіжний захід року” претендували: ігри Закарпатської ліги КВН, фестиваль "Березневі коти”, "Парад наречених” та "Битва фотографів”. Перемогу здобув яскравий і видовищний фестиваль "Парад наречених”.
 
На "Кращий молодіжний промо-проект” номінувалися новітні мистецькі проекти: Сhicharrones Shator, Uzhgorod Techno Culture (UTC), Zenith Promo, Transcarpathian Arts Unity. Хлопці з першої промо-групи випередили решту.
Із чотирьох молодіжних брендів «House», «Top Secret», «Oxygen» і «Стиляга» найбільший грант довіри отримав епатажний та незалежний «House».
 
Відзначили й конкурси краси (переважно студентські, бо більш масштабні не проводилися через фінансову кризу). На цьому напрямку крайової шоу-індустрії найдостойнішими виявився "Міс та містер ЗакДУ”.
 
А от найбільше полюбляє проводити вечори молода вишукана публіка в гламурному "Kashtan Lounge Cafe”. Саме він став кращим молодіжним закладом року. Трохи поступилися клубу «Deep Chill Out Bar», «Кактус» і «Тотем».
 
Потрапили у поле фокусу кмітливого молодого ока й інші грані закарпатського життя. Спеціальною премією "Меценат року” було відзначено керівника Закарпатського обласного осередку "Фронту змін” Роберта Бровді. За підтримки особисто його та команди в області відбулася купа заходів, серед яких — "Вечірка для вагітних”, "Парад наречених”, "Кришталеві грона”, "Гуцульська ріпа”, змагання з мотокросу, футбольні турніри, "Битва фотографів”, відновлення Ужгородської дитячої залізниці і багато інших.
 
Відзначили молодіжний Інтернет-сайт "Foso” як кращий ЗМІ. "Визнанням року” став народний колектив Студія сучасного танцю "Бліц”, танцюристи якого цьогоріч привезли аж 3 кубки з міжнародних чемпіонатів. Не оминули увагою патріотичне футбольне поле при дорозі під Ужгородом. Йому присвоїли спеціальну номінацію — "Прикол року”.
 
В рамках проекту відбувся ще один цікавий та інтерактивний конкурс на кращу кімнату студентського гуртожитку. Ініціювала та провела конкурс торгова марка «Prime», яка й подарувала мешканкам кращої кімнати гуртожитку №1 нетбук.
 
По завершенні дійства увагу студентської молоді перехопив диско-марафон у всіх нічних клубах із не менш видовищною шоу-програмою та призами від ТМ «Prime», «Burn», «Felix».
 
Проведеним заходом організатори залишилися задоволені і вже будують плани на наступний рік. Цілком можливо, що проекти "Молодіжний рейтинг року” та «Кращий студент» стануть традиційними і якісно поповнять список найяскравіших подій Закарпаття.
 
Вперше організаторами дійства згуртовано виступили: Закарпатська обласна організація ВМГО «Студентська республіка», Часопис молодіжного життя «StudLife», національна дисконтна мережа «Українська студентська картка», Корпорація свят «НЕ ПОНЯЛ», Студентська рада Закарпатської області, Закарпатська Ліга КВН, Агентство моделей «L-Models», Кафедра туризму УжНУ, Королі вечірок «Comedy Org», а головним партнером і співорганізатором став Закарпатський обласний осередок "Фронту змін”.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Закарпатської ОО ВМГО «Студентська республіка»