fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-11-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

Краща «гламурна штучка»

25 листопада 2010р. у Тернополі було обрано «Кращого студента», який буде захищати честь регіону на всеукраїнських змаганнях у рамках даного конкурсу. Нею стала красуня і «зірка» реаліті-шоу.

Конкурс проходив у нічному клубі «Riverpool», найкращому клубі міста. За титул найкращого змагалося 7 учасників із різних вишів міста.

Журі було досить різнобарвне: керівник апарату Тернопільської обласної ради Ігор Дулеба; президент Загальнонаціонального конкурсу краси «Перша Леді» Володимир Заверуха; представник ВМГО «Студентська республіка» Сергій Маркопольський; Студентський мер Тернопільщини-2010 Михайло Лилик; Міс Тернопіль-2010 Анастасія Шеремета.

Оргкомітет цього року провів конкурс на високому рівні, за цікавим сценарієм, який здивував всю публіку, котра налічувала більше 500 осіб.

Учасники регіонального етапу «Кращого студента України» були відібрані за анкетами, які вони заповняли на сайті Студреспубліки та в представників оргкомітету конкурсу (було подано 49 анкет, з яких відібрали 7 учасників).

І ось настав той момент, де учасники проявляли себе в різних формах, щоб здобути титул «найкращого». Учасники змагалися у таких конкурсах:

  • презентація себе та свого вишу;

  • конкурс на кмітливість (хто за 3 хв. назбирає найбільше телефонних номерів учасників вечірки);

  • конкурс на ерудицію «Біатлон» (кожному студенту задавались питання про його навчальний заклад);

  • конкурс «Рифмопльот»(учасники складали вірші з однакових слів);

  • конкурс «Робимо рекорди» (кожен міг показати свої спортивні здібності);

  • конкурс «Привітання» (учасники у довільні формі вітали гостей свята).

З насиченою програмою, в якій брали участь і глядачі, і учасники, і журі, було визначено «Кращого студента» м. Тернополя. Нею стала студентка Технічного університету, учасниця «Міс Тернопіль-2010», учасниця реаліті-шоу «Гламурні штучки та заучки» Уляна Карнаух.

Інші номінації: «Громадський діяч року» — Лілія Крамар, Педагогічний університет; «Дизайнер року» — Іван Волинець, Педагогічний університет; «Науковець року» — Наталя Кравчук, Медичний університет; «Молода генерація» — Наталя Цар, Економічний університет.

Дякуємо всім, хто посприяв у проведенні заходу, а переможниці регіонального етапу — наснаги і перемоги у всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України».

* * *

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України.
За підтримки: МSІ, Kaspersky, Empik. 
Інформаційні партнери: gazeta.ua, tut.ua, газета “Молодь України”, ISIC, УАСС.
Нагороду за есе надає Микола Плав’юк, Голова ОУН і Голова Правління Фундації ім. О.Ольжича.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ольга Заверуха