fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-07-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Країна щастя — під Судаком!

Мульти-фест „Студентська республіка-2006” відбудеться 23-27 серпня. Знову в Криму, але вже під Судаком. Довідки: www.studrespublika.com, 80445991426.

 

Щоб поїхати на подію, очікувану українським студентством протягом року — швидко звертайтеся до місцевого оргкомітету або осередку НДЛМ.

 

На Студреспубліці-2006 Вас чекають:

  • Перший всеукраїнський Турнір гри „Мафія”;
  • Перший у країні Квест-фестиваль;
  • Лабораторія гуманітарних технологій (майстер-класи, круглі столи з політологами та політтехнологами);
  • конкурси краси, екстрим-зліт (у тому числі trace days), очуміла нічна туса, конкурс боді-арту, openair та багато іншого.

 

І, безумовно, в епіцентрі всіх подій мульти-фестивалю – Організаційно-діяльносна гра з виборів Студентського президента та Студентського парламенту. Стратегії розвитку майбутнього та студентська влада визначатимуться студентськими мерами та депутатами студентських магістратів усіх регіонів України, де вони були обрані в ході регіональних етапів „Студентської республіки-2006”.

 

Отже, цьогорічна Студреспубліка відкриє свої кордони до Дня Незалежності України 23-27 серпня на території кемпінгу „Капсель”, що під Судаком на чорноморському узбережжі Криму.

 

Як потрапити на це дійство або прийняти участь у фестивальних подіях?

Від кожного регіону у складі кількох автобусів будуть сформовані команди для поїздки на фінал Студреспубліки. Умови проживання: студентське наметове містечко на березі Чорного моря (докладніша інформація – в оргкомітетах).

 

Головним організатором Студреспубліки є Народно-демократична ліга молоді.

Підтримку надає Міністерство України у справах сімї, молоді та спорту. Інформаційні партнери – ТК „ТЕТ”, „Радіо 5”, „ЗаДіло!”.

 

 

Для довідки: НДЛМ є ініціатором та головним організатором проведення Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка». Історія фестивалю розпочинається з 1998р., а з 1999р. «Студреспубліка» здійснюється вже як всеукраїнський проект. Із 2002р.  проект підтримується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. З 2004р. в Криму проводиться всеукраїнська фінальна частина проекту, де обираються Студентський парламент і президент. Через «Студентську республіку» пройшла більшість студентських лідерів країни.

Контакти місцевих оргкомітетів: на сайтах www.studrespublika.com, www.ndlm.org.ua, е-пошта — studrespublika@bk.ru, за тел. 80445991426.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Альона Куклєва