fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-08-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Країна мрій – утопія чи реальність?….

Запитання, що пропонувалися респондентам на розгляд висвітлились через призму чотирьох напрямків:

· Країна мрії – це…( в аспекті відношення до власності)

· Країна мрії – це…(в аспекті відносин із державою)

· Країна мрії – це…(в аспекті політичного режиму)

· Як створюєш ти країну своїх мрій?

Звичайно ж, не в усіх опитуваних можна було побачити «блиск» в очах, що відображав ентузіазм побудови своєї країни мрій. Хтось підходив до цього зі скептицизмом, адже сучасна молодь, на жаль, жевріє песимізмом щодо перспективи розбудови власної держави. Але, все-таки, результати опитування набули своєї дійсності, адже майже більше половини усіх респондентів вбачають в країні своїх мрій рівність добробуту в кожного із громадян, вказуючи також і на те, що соціальну нерівність потрібно викорінювати із українського суспільства.

В аспекті відносин із державою із невеликою перевагою домінували поняття спільної справ усіх громадян, на відміну від свободи та відповідальності кожної особистості та мінімальної підтримки держави. І, аналізуючи, даний аспект моніторингу молодіжної позиції, магістрат Студентської республіки Вінниччини побачив надію на те, що молодь прагне єдності та сильного лідера, про що посвідчили дані результатів щодо аспекту політичного режиму. І, на кінець, як виявилось, то на Вінниччині проживає політично та громадсько активна молодь, яка своєю професійною діяльністю та політичною активністю «ломає» усі стереотипи утопічної «дійсності» країни мрій!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Інна Масленчук