fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-08-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

Країна мрій для жителів файного міста Тернопіль

 Енергійна молода команда з файного міста Тернопіль провела соціологічне опитування серед молоді на тему: «Україна моєї мрії». В опитуванні взяли участь жителі віком від 18 до 35 років [+ відео].

Блок запитань у анкеті відображає бачення молоді майбутнього держави. У дослідженні взяли участь 200 осіб, серед яких 42 – віком до 18 років, 143 – від 18 до 22 років і 15 від 22 до 35 років. У розділі освіти – з неповною вищою та повною середньою була більшість опитаних.

Отже, оцінюючи результати, спостерігається, що в аспекті відношення до власності, серед молоді, країна мрії – це передусім власний добробут (128 відповідей) та рівність добробуту кожного з громадян (53 відповіді). В аспекті відносин з державою – 96 респондентів відповіл, що для них це є свобода та відповідальність кожної особистості та мінімальна підтримка держави, 83 – спільна справа громадян і лише 21 – підтримка держави та великі податки. Також молодь підтримує реальну демократію (87 опитаних громадян).

Відповідаючи на питання «Як ти створюєш країну своїх мрій?» яскраво виражених відповідей не було, тому що майже рівна кількість було отримано: «Мені байдуже, я насолоджуюсь життям» (68 осіб), «Власною професійною працею» (44 особи) та «Громадською та/або політичною активністю» (51 особа). Приємно те, що невелика частина опитаних (32 особи) відповіло, що хоче іммігрувати у іншу країну, а лише 5 – що країни мрії немає.

Підсумовуючи можна стверджувати, що серед молоді є прагнення досягнення мрій у своїй державі. Респонденти мріють розвиватися, бути відповідальними особистостями незалежної держави. І лише невелика кількость бажаючих хочуть іммігрувати за кордон, будуючи деінде країну своєї мрії. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Рустам Ергешов