fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
05-06-2009 / всі теми /  Україна

Країна для переможця!

Студреспубліка — це те, що об’єднує кожного студента! Про дивну студентську країну, в якій ніяких криз і дурнів немає, знають мільйони, тепер можливість прийняти в ній участь є у буквально кожного українського студента! Приходь до Студреспубліки у своєму виші!

Я думаю, що всі погодяться з тим, що політичні та карточні ігри дуже схожі. Так само, як і у покері, в політиці є блеф, ставки, партнери, але найголовніше – приз!

І якщо в покері призом є лише гроші (мабуть, не варто згадувати Катерину Велику, яка програвала за столом величезні землі з тисячами кріпаків), у політиці головна ставка – влада. Переможець отримує повагу, підлеглих і, насамперед, величезну відповідальність.

"Студентська республіка" – теж гра. Гра в політику, де головний приз – можливість говорити від імені всіх студентів України.

Людина, яка пройде шлях від кандидата в мери до Президента Студреспубліки отримає владу над величезною країною, з мільйонами громадян, законами, традиціями гербом, гімном і величезним потенціалом зростання.

Вже сьогодні починається ця незабутня гра і саме ти маєш можливість прийняти в ній участь.

Почни з "Студентської республіки" в своєму виші, відчини браму великої політики і хто знає, може саме Президент "Студентської республіки-2009" стане Президентом України?!

Логотип та Аватара Студреспубліки-2009

Завантажуйте документи:

Концепція вишівських Студреспублік

Положення про проведення вишівських Студреспублік

Алгоритм проведення вишівської Студреспубліки
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Уриваєв