fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-08-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Країна Щастя в Криму, під Судаком! (прес-анонс)

23-27 серпня 2006 року на узбережжі бухти Капсель (АР Крим, м.Судак), пройде перший у країні молодіжний Мульти-фестиваль „Студентська республіка-2006”.


 


         В епіцентрі подій – Організаційно-діяльносна гра у визначення стратегій розвиту майбутнього Країни, де кращі студенти зі всієї України (Студентські мери та депутати Студентських магістратів усіх українських регіонів) оберуть Студентського президента і Студентський парламент.


 


         Також багато інших подій, в яких можна буде прийняти участь, позмагатися та стати найкращим: всеукраїнський „Квест-фестиваль” (квест – це  модна польова „гра-бродилка”), змагання з пляжних видів спорту та виступи з паркуру, турнір із гри «Мафія», „Лабораторія гуманітарних технологій” (зустрічі з політологами, політтехнологами, журналістами), „обєзбашена” „Нічна туса” (битва студентських DJ-їв, тематичні party, виступи музикантів, веселі конкурси), тощо.


 


            Цього року студенти намагатимуться протиставити українській дійсності свої позитивні альтернативи. Це буде спробою Нового покоління змістити акценти з боротьби за владу та гроші на відстоювання цінностей, світоглядів, ідей.


 


         Організатором є Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства України справах сімї, молоді та спорту.


 


         Інформаційні партнери: ТК «ТЕТ», «Радіо 5»; інформаційна підтримка: журнал «ШО», студентський самвидав «ЗаДіло!», тижневик «Україна і світ сьогодні».


 


         Докладно – на сайті www.studrespublika.com


 


Акредитація журналістів приймається за тел.: 8 044 5991426, 8 050 3808415 або на електронну адресу: studrespublika@bk.ru


 


Для довідки: НДЛМ є ініціатором та головним організатором проведення Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка». Історія фестивалю розпочинається з 1998р., а з 1999р. Студреспубліка здійснюється вже як всеукраїнський проект. Із 2002р. проект підтримується Мінсім’ямолодьспортом. З 2004р. проводиться всеукраїнська фінальна частина проекту, де обираються Студентський парламент і президент. Протягом Студреспубліки студенти самі видають власні газети, мають студентське радіо та телебачення. Через Студреспубліку пройшла більшість студентських лідерів Країни.


 


ТУТ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки