fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
15-05-2011 / всі теми /  Україна

Конкурс краси особистості «Перша Леді»

Вже зовсім незабаром, а саме — 4 червня, у Києві, в Національному академічному театрі оперети відбудеться найочікуваніше шоу цього року — фінал конкурсу краси особистості “Перша Леді”-2010. Дівчата з усієї країни будуть змагатися у конкурсі краси за почесний титул найкрасивішої студентки України.

Конкурси краси не є рідкістю у наш час, але загальнонаціональний конкурс краси «Перша Леді» єдиний у своєму роді. Це унікальний благодійний проект, який стартував у 2006 році в рамках легендарної Міжнародної програми «Студентська республіка».

Даний проект вже давно перейшов рамки традиційних конкурсів краси. З кожним роком проект розширював рамки та географію своєї діяльності. Вперше у 2008 році в конкурсі взяли участь іноземні учасниці.

Дуже важливо, що кожна з учасниць вже пройшла кілька етапів відбору: від перемоги на регіональному конкурсі краси «Перша Леді» (відбулися в усіх регіонах України), підготовки дівчатами соціальних проектів, їх захисту, залучення прибічників під час інтернет- і sms-голосувань до проходження через горнило півфіналу конкурсу.

Одним з головних завдань конкурсу є благодійна діяльність – тому кожна з учасниць реалізувала власний соціальний проект: для дітей із соціально–незахищених верств населення, дітей з різними вадами здоров’я, соціальних сиріт, людей похилого віку тощо. Про реальні підсумки цих проектів прозвітує кожна конкурсантка.

Основною метою організаторів конкурсу є не лише оголошення звання найгарнішої студентки України, а й сприяння забезпеченню переможниці подальшого особистісного і професійного розвитку. Саме тому кредо конкурсу в тому, що це конкурс не лише зовнішності, а конкурс краси особистості.

Ми вирішили поцікавитися, що саме думають та як склалася доля після конкурсу теперішніх та минулорічних учасниць.

Учасниці конкурсу (2006р.):

Богатирьова Тамара (м. Севастополь, Севастопольский державний гуманітарний університет) – “Перша Леді НДП”. Вважає, що даний конкурс суттєво відрізняється від інших конкурсів краси у наші країні. «Участь в «Першій Леді» — це гарна можливість для молодих, вродливих та розумних дівчат, які хочуть реалізувати свій потенціал, додати впевненості у собі». На її думку, займатися волонтерством дуже корисно для молоді, у всякому випадку, це служить доброю службою у майбутньому. Конкурс «Перша Леді» допоміг обрати майбутнє покликання. Зараз Тамара займає пост радника високопосадовця, має багато власних проектів, розвиває бізнес.

Бойко Ольга (м. Дніпропетровськ, Дніпропетровський національний університет дорожнього транспорту) – “Перша Віце Леді”. Завжди має гарний настрій, радіє кожному моменту у житті, тому що вважає, що цей момент може виявитися останнім або його неможливо буде повторити. Заради перемоги готова викластися на 100%, отримати задоволення від залу та від емоцій, які отримуєш на сцені. Після конкурсу «Перша Леді» брала участь у багатьох конкурсах краси, у яких отримувала очікувану корону: «Панна України 2006», «Красуня Дніпропетровська 2008». У майбутньому красуня бачить себе бізнес-леді у декреті, яка пече смачні пиріжки з капустою та зустрічає у вечері люблячого чоловіка.

Учасниці конкурсу (2007р.):

Даценко Олена (м.  Луганськ, Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля) – «Перша Леді». Ініціативна, активна й оптимістка по життю. Полюбляє мандрувати та пізнавати щось нове для себе.  Олена працює у сфері політики, в секретаріаті Луганської обласної організації партії «Фронт Змін», а також є помічником депутата Луганської міської ради. Заради перемоги готова готуватися днями і ночами, але не готова переступити через людські цінності, тому що завжди більше цінується та перемога, яка була досягнута самостійно! Вважає, що краса – це гармонія душі та тіла, внутрішній спокій. У майбутньому бачить себе успішною та щасливою жінкою, поряд з якою буде знаходитися ідеальний чоловік. Тобто той, поряд з яким вона буде почуватися щасливою!

Брагіна Наталія (м.Київ, Національний авіаційний університет) — "Друга Віце Леді". За освітою — магістр біотехнологій. Оптимістична, цілеспрямована особистість, яка готова до випробувань. До модельного бізнесу відноситься як до хобі, проте неодноразово брала участь у престижних подіях в якості моделі. Вважає, що краса — то сила, яка врешті таки врятує світ. Можна бути впевненими, що допоки такі дівчата, як Наталя існують — світ у безпеці! Має великі плани на майбутнє і бачить себе успішною у кар’єрі та з великою і люблячою родиною.

Учасниці конкурсу (2008р.):

Долженкова (Бірюкова) Ірина (м. Курськ, Курський державний медичний університет)"Перша Леді — International”. Перша представниця Російської Федерації. Розумна, спортивна і просто красуня, яка представляла славне місто Курськ. Активно бере участь у науковій діяльності, займається волейболом. Брала участь у багатьох конкурсах краси, один з них «Супер-модель» у рідному місті. Ірина — професійна модель, для якої родина і освіта все ж таки стоять на першому плані. «Краса – це стиль життя», — вважає Ірина. У майбутньому не бажає змінюватися!

Пінаєва Альона (м. Дніпропетровськ, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту). Не просто гарна, а ще й розумна та креативна. Для неї модельний бізнес — це не просто хобі, але і робота: займається постановкою та режисурою багатьох міських заходів, у тому числі і конкурсів краси. Каже: «Краса – це засіб існування, без неї неможливо». У майбутньому бачить себе щасливою і успішною, поряд з якою буде знаходитися не просто ідеальна, а кохана людина.

Учасниці конкурсу (2009р.):

Погосян Маріне (м. Хмельницкий, Хмельницький економічний університет) — “Третя Віце Леді”. Любить конкурси, сцену і атмосферу змагання. Під час конкурсу знайшла багато нових друзів і здобула багато позитивних емоцій. Хобі — модельний бізнес, на першому місці в житті Маріне навчання. Брала участь у багатьох конкурсах краси. Вважає, що краса це — ідеальне тіло, волосся та посмішка, щоб, коли ідеш по вулиці, усі оберталися. У майбутньому бачить себе успішною бізнес-леді, що має поруч люблячого чоловіка.

Учасниці півфіналу “Перша Леді” — 2010:

Саніна Ксенія (м. Вінниця, Вінницький державний педагогічний університет) "Перша Леді Студреспубліки". Людина різностороння, не може сидіти без діла. Після перемоги не тільки на регіональному етапі конкурсу, а й у півфіналі активно допомагає у організації різних конкурсів краси у своєму рідному місті. Займається благодійністю – викладає англійську мову в дитячому будинку міста. Вважає, що «гарна людина – це харизматична особистість, в якої є позитивна внутрішня енергетика, яка передається оточуючим». 

Щуйко Уляна (м. Львів, Львівский державний університет внутрішніх справ). Отримала ступінь бакалавра у ЛьДУВС за спеціальністю «Психологія». Прагне мати справжнє здоров’я як тілом, так і духом, тому займається фізичними вправами, захоплюється зимовими видами спорту та приділяє час навчанню чомусь новому, цікавому та корисному. Конкурс краси для Уляни допомагає відкрити в собі щось нове, цікаве та  самоствердитись. У майбутньому бачить себе успішною бізнес–леді, яка займається благочинністю та їздить на червоному кабріолеті.

Переможниця фіналу конкурсу буде рекомендована до участі у міжнародному конкурсі краси «Lady International» у місті Батумі (Грузія).

Запрошуємо усіх бажаючих стати частиною найфеєричнішого шоу цього літа “Перша Леді”. Красуні з усієї України чекають саме на тебе: не зволікай, купи квиток на шоу вже сьогодні!

За довідками звертайтеся:

бренд-менеджер ВМГО “Студентська республіка” Крістіна Жулай (097) 925 27 67

Конкурс краси особистості “Перша Леді”!

***

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за підтримки ГО «Світ ділових людей», Українського фонду миру та Фонду сприяння розвитку мистецтв.
Сприяння: Київська міська державна адміністрація
Партнери: мережа ювелірних салонів «Абрикос», таксі "Maxim", “Linae 12”, I-SPA-Інтерконтиненталь, годинники "Edelweiss", дизайн-студія флористики “Strekozza”, Euro<26, Magicfoto, мережа магазинів "Рай аксесуарів", Craftholic,
I.C.Lab, Всеукраїнська незалежна профспілка працівників модельного бізнесу,
Одяг від дизайнерів: Олег Cкирда, Nai Lu-na by Anastasia Ivanova,
"Лінія К2", весільний салон “Madonna”, Karpishina
Інформаційна підтримка: всеукраїнський щотижневик «7я», журнал Loaded, ex.ua, “Украинская баннерная сеть”, газета “Молодь України”, Hotmode
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки, Анна Сеніна