fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-06-2008 / Новини НДЛМ /  Україна

Конференція ВСР

14 червня 2008 року в Київському Національному університеті ім. Т.Шевченка відбулася V Конференція Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України. Перед її учасниками виступив Голова НДЛМ та оргкомітету "Студреспубліки-2008" Павло Вікнянський.

Крім представників органів студентського самоврядування регіонів України та лідерів молодіжного руху, у роботі конференції прийняли участь директор департаменту молодіжної політики Мінсім’ямолодьспорту Костянтин Захаренко, заступник директора департаменту вищої освіти  Міносвіти Наталія Шуст і радник Міністра освіти і науки України Дмитро Кулібаба.

Під час конференції жваво обговорювалися зміни до законодавства щодо вищої освіти стосовно студентського самоврядування.

Голова Народно-демократичної ліги молоді й оргкомітету з підготовки та проведення міжнародної програми "Студентська республіка-2008" Павло Вікнянський у своїй доповіді розповів про підготовку 10-ї ювілейної "Студреспубліки-2008" та закликав представників студентства до співпраці та партнерства. Також він зосередив увагу присутніх на тому, що студентство України має бути пильним і принциповим у захисті своїх природних прав.

Звичайно, головними були кадрові питання, тобто хто саме буде "головними". Делегати V Конференції Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України обрали новий склад колегії ВСР при МОН. Окрім активістів студентського самоврядування туди вперше потрапили  громадські діячі, які вже не є студентами — Артем Михайлюк, Олексій Чорний.

Після конференції відбулося засідання колегії ВСР при МОН, під час якого відбулися вибори керівника секретаріату  ВСР при МОН. Переважною більшістю голосів на цю посаду був переобраний колись кримський, а тепер київський студент, виходець із середовища "Студентської республіки" Олександр Чурюкін.

Цікаво, що майже кожен із виступаючих іронізував із приводу того, що окрім засідання ВСР, у цей же день, 14 червня, у Києві відбувається мегаконцерт сера Пола Маккартні, тому в делегатів конференції є прекрасна змогу відвідати виступ легенди рокмузики. Безперечно, даний збіг дуже порадував студентів і у багатьох викликав більше зацікавленості та уваги, ніж внутрішні питання організації.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба НДЛМ