fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-01-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Компенсаторна освіта для малозабезпечених школярів

Саме за втілення такого проекту бердичівлянина Юрія Балюка, презентованого у рамках минулорічного «Нового старту», нещодавно взялися на Вінниччині. Попереду, дасть Бог, й інші регіони.
 
Як відомо, ВМГО «Студентська республіка» проводить проект «Новий старт», що включає в собі як відкритий конкурс ідей, так і оргдіяльнісну гру для кращих авторів ідей, яка спрямована на розробку альтернативних сценаріїв розвитку України.
 
З 2009 року студенти, аспіранти, представники бізнесу та творчі люди з усіх куточків країни збираються задля пошуку «точки підйому» соціально-економічного розвитку держави та поліпшення рівня життя кожного з нас.
 
У травні 2010 року в проекті «Новий старт» взяв участь бердичівлянин Юрій Балюк.
— Проект складався з декількох етапів, одним з яких було стратегування розвитку країни до 2050 року, — зазначає Юрій. — Також, найкращі ідеї, запропоновані учасниками, відбиралися для можливого подальшого фінансування. На жаль, моя ідея не потрапила до переліку переможців.
 
Юрій Балюк, працюючи вчителем та займаючись активною громадською діяльністю в своєму місті, розробив соціальний проект «Компенсаторна освіта для малозабезпечених школярів», який передбачає проведення безкоштовних додаткових індивідуальних занять з різних навчальних предметів для учнів (із малозабезпечених, багатодітних сімей, напівсиріт та сиріт), які не відвідували школу з певних причин.  
— Впровадження компенсаторного механізму навчання підвищить рівень навчальних досягнень школярів та запобігатиме явищу «педагогічної запущеності», — говорить Юрій.
 
Попри те, що ідея Юрія Балюка не перемогла у конкурсі під час проекту «Новий старт. Стратегія-2050 для України» у 2010 році, як стало відомо, за її успішне втілення у життя пізніше взялися вінницькі благодійники з обласного фонду «Бригантина». Вже понад 40 вінницьких школярів відвідали безкоштовні заняття.
 
Юрій Балюк планує реалізувати даний проект і в Бердичеві:
Громадська організація «Добра справа», яку я очолюю, працює над пошуком спонсорів і меценатів для втілення цієї ідеї в рідному місті. Також я раджу всім громадянам, які бажають зробити внесок у розвиток свого села, міста, країни загалом, взяти участь у проекті «Новий старт», що проводить Студреспубліка, оскільки він стає унікальною платформою для реалізації креативних ідей у будь-якій галузі економіки, бізнесу, освіти, науки та соціальної сфери. 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки