fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
30-09-2011 / всі теми /  Тернопіль

Команда з Тернополя «Файне місто»

 

Вона збирає старих і нових друзів, студентів із усієї України чи просто любителів якісного всебічного відпочинку. Вона запалює очі та серця. Вона — Студреспубліка! 

Взяло участь у такому суб-фестивалі близько 25 областей, де зібралось більше, ніж тисячі усіх студентів України. Не зміг пропустити таку подію і Тернопіль, разом із своєю молодою командою яка складалась із 25 учасників. 

Фінальний етап Всеукраїнської Студреспубліки для кожного був своїм. І як кожний момент нашого життя мав свої плюси, а також і мінуси. Але якщо розказати про нас тернополян, то ми бачили більше плюсів. 

Організаторами Студреспубліки був добре складений план на кожен день з 23-26 серпня, тобто з дня відкриття до закінчення. Кожен із учасників міг для себе обрати те, що для нього цікавіше. А обирати було з чого: суб-фестиваль «Битва міст»,цікаві тренінги на різні теми, інтелектуальні ігри такі, як «Мафія» та «Квест».Також було змагання з КВК між командами із Чернівців, Тернополя, Миколаєва, отож сумувати часу не було. Загалом усі провели класно, а головне із користю час. 

Команда з Тернополя «Файне місто» була досить активною на Всеукраїнці. Із першого дня відкриття охочих сусідніх областей познайомитись із тернопільською елітою знайшлось чимало, хоча нас і була невелика кількість учасників , але дух воїна панував у кожному, і в цьому була наша сила. Варто згадати і те що, ми після закінчення такого собі “Студенського Казантіпу” залишились тією ж сильною командою. 

А що ви такого зробили? — подумаєте Ви, а ось що.

Як відомо Студреспубліка стартує уже не один рік. Цього року, на нашу думку, все було більш жваво, ніж завжди. Розпочнемо із «Мафії». У фінал із усієї України могло увійти лише 10 учасників їх обрали після відбіркової гри. З Тернополя в фіналі взяли участь 4 учасники, при тому одна із нас взяла призове місце. Також не менш цікавим виявився КВК, а ось тут ми зіграли у першу дудку і виграли кубок. І на закінчення важливим є те, що Андрощук Дмитро увійшов до Всеукраїнського магістрату, а це важлива позиція. 

Ну що ж, а на закінчення, на наступний рік хочеться бачити набагато більше охочої молоді в нашій команді, і тоді ми позмагаємося за місце Студентського президента.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Надія Чайка