fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-02-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Команда майбутнього в Закарпатській Аратті

23 лютого відбулося занурення у життя ЗиСР. Після установчої доповіді та привітання учасників повністю поглинула студреспубліканська реальність.

Експерт Володимир Африканович Нікітін, доктор культурологічних наук, провів факультатив, на якому задав високу планку стратегічного будування. Він висловився, що в Україні гостро стоїть проблема освіти та наголосив на тому, що у системі освіти найголовнішим є відношення «учень — учитель».

На другому пленумі, учасники представили свої позиції, які було жорстко розкритиковано експертами. Сергій Дацюк розгромив групу, що представлял динамічні мережеві структури: «Все, що було сказано, можна віднести і до групового сексу». Інша група вразила цілковитою безвідповідальністю, коли однозначно вирішила передати усю владу штучному інтелекту. 

Павло Вікнянський розігнав усі групи та порадив включитися у серйозну роботу. Побажання керівника гри надало імпульсу для інтенсивної інтелектуальної діяльності, тому робота не припинялася навіть уночі.
 

Хроніки ЗиСР-ІІІ випуск № 2, лист 1

Хроніки ЗиСР-ІІІ випуск № 2, лист 2

Обговорення на форумі 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ЗиСР-ІІІ