fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
23-09-2012 / всі теми /  м. Київ

Ключове питання: які цінності ближчі?

21 вересня 2012р. у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбувся міжнародний молодіжний форум «Молодь закликає до дій – чесні вибори як запорука євроінтеграції України», участь у якому взяли представники Студреспубліки: Ольга Коваленко та Віра Андріюк (від хед-офісу) й Олександр Прусенко (від Київського міського осередку Студреспубліки).

Почесним гостем форуму був депутат Європейського парламенту, перший голова Верховної Ради Литви та формальний глава цієї держави у 1990-1992 роках Вітаутас Ландсберґіс. Участь у форумі також взяли  посол Литви в Україні Пятрас Вайтєкунас, юрист, екс-кандидат у Президенти України Олег Рябоконь.

На заході були присутні десь 30-40 осіб, представники близько 15 громадський організацій, які протягом двох годин намагалися розробити програму, за якою можна було б зрозуміти, як молодь може впливати на парламентські вибори 2012 року і, як вибори, в свою чергу, позначаться  на євроінтеграційних  процесах України. Робота проходила в 4 групах, в кожній із них були виділені по 5 головних пунктів. Потім всі напрацювання були об’єднані у спільну програму і представлені на розгляд Вітаутасу Ландсберґісу. Він дав свою оцінку програмі та зробив певні поправки щодо неї.

Ландсберґіс зауважив: «Є вимоги побачити нових людей, які здатні щось змінити, щось зробити нове. Але зрозуміло, що такі люди поки не потрібні: вся політична система – це відображення суспільства, наших цінностей. Європейський вибір – це європейські цінності, євразійський – відповідно, євразійські. Ключове питання: які цінності ближчі?»

Після завершення форуму бренд-менеджер Студреспубліки Віра Андріюк вручила фірмову «помаранчево-сердешну» футболку Студреспубліки Вітаутасу Ландсберґісу та розповіла про діяльність громадського руху. На що пан Ландсберґіс відповів: «Ви молодці, що займаєтеся активною молодіжною політикою, я обов’язково прочитаю більше про діяльність вашої організації на сайті».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк