fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
22-11-2010 / всі теми /  Світ

Ключова європейська подія року для молоді — в Києві

З 17 по 21 листопада вперше в історії Східної Європи в Києві проходила Генеральна асамблея Європейського молодіжного форуму. Під час заходу було обрано новий керівний склад Європейського молодіжного форуму, що приступить до своїх повноважень із 1 січня 2011 року.

Президентом Європейського молодіжного форуму обрано Петера Матіаша, Генерального секретаря міжнародної молодіжної організації «Спілка молодих федералістів»; обрано новий склад правління та інших керівних органів Європейського молодіжного форуму.

Генеральна асамблея Європейського молодіжного форуму проходила за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Представництва дитячого фонду ЮНІСЕФ в Україні, Кока-Кола Бевериджіз Україна, програми Волонтери ООН, Проекту «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні» Програми розвитку ООН в Україні. Організатор заходу – Український молодіжний форум.

Цього року Україна була обрана першою в історії країною Східної Європи, яка має честь приймати 250 делегатів та гостей Генеральної Асамблеї Європейського молодіжного форуму з понад 35 країн світу.

Проведення Генеральної Асамблеї в Києві стало вагомим поштовхом у набутті повного членства Українського молодіжного форуму у Європейському молодіжному форумі, що в свою чергу надасть можливість молодіжній спільноті України брати активну участь та впливати на процеси розробки та реалізації молодіжної політики як на національному, так і на загальноєвропейському рівнях.

Під час заходу були проведені багатосторонні зустрічі та перемови щодо реалізації міжнародних молодіжних проектів в Україні, обговорювалися можливості широкої участі української молоді в європейських заходах, впровадження молодіжних обмінів тощо. Основним результатом проведення Генеральної асамблеї Європейського молодіжного форуму є те, що міжнародною та європейською спільнотою Український молодіжний форум визнано головним партнером у процесі європейської інтеграції української молоді.

Крім того, в рамках проведення Генеральної асамблеї Європейського молодіжного форуму проходили Європейські молодіжні дебати, що були присвячені темі «Європейський молодіжний діалог». Під час дебатів обговорювалися молодіжні проблеми сьогодення та роль органів державної влади та міжнародних інституцій у їх вирішенні.

У заході взяли участь Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін (зачитав привітання від Президента В.Ф.Януковича і Голови Верховної Ради України В.М.Литвина), його заступниця Світлана Толстоухова, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо, директор Бюро ОБСЄ по демократичним інститутам і правам людини Янез Ленарчич, представник Асамблеї ПАСЕ, член парламенту Національної Асамблеї Республіки Сербія Ельвіра Ковач.

 

Для довідки:

Європейський молодіжний форум — це міжнародна організація, заснована національними радами молодіжних організацій європейських країн, що об’єднують більшість молодіжних організацій в своїх країнах, і загальноєвропейськими молодіжними неурядовими організаціями, в тому числі молодіжними організаціями європейських партій. ЄМФ представляє інтереси молодих людей Європи на європейському і міжнародному рівнях; здійснює консультативну діяльність для таких міжнародних установ, як Європейський Союз, Рада Європи, Організація Об’єднаних Націй та інших, з питань молоді і молодіжних організацій. ЄМФ просуває молодіжну політику на державному рівні і впливає на рішення проблем молоді на рівні міжнародних структур.

Український молодіжний форум є всеукраїнською спілкою об’єднань громадян до складу якої входять молодіжні та дитячі громадські організації та їх спілки, легалізовані на всеукраїнському рівні згідно чинного законодавства України. На сьогоднішній день УМФ об’єднує переважну більшість зареєстрованих в Україні спілок молодіжних і дитячих громадських організацій. Головна місія УМФ — сприяння розвитку молодіжних та дитячих громадських організацій України та їх спілок, консолідація молодіжного руху в Україні та інтеграція його у міжнародний молодіжний рух. Головою Секретаріату УМФ є Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Діана Мкртчян