fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-06-2014 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Київська Студреспубліка відкриває дружні обійми на Трухановому острові (оновлено)

Студреспубліка вирує в Україні, а 28-29 червня 2014р. найрозумніший і найфеєричніший мульти-фестиваль завітає до Києва на Труханів острів (Шведське містечко). Не прогав це літо. Це лише три дні твого життя, але які! Постав рекорд дружніх обіймів. Бери усіх друзів і відчайдуш на Київську Студреспубліку. Святкуй День молоді зі своїми! [+ відео]

Без чого ти не можеш обійтись? Звісно без мрій, думок, динаміки у житті. А ще, ми впевнені, що ти хочеш стати людиною, що досягла у житті висот – маленьких чи великих – не важливо. Важливо, щоб своїх. Гадаємо – ти патріот України, а ще, ти – любиш місто, де живеш. Київ – зразок для міст нашої країни. А який ти, студенте, що живеш у Києві? Що прагнеш ти зробити для міста та країни? Давай без зайвої балаканини. Бери мізки та долучайся працювати разом над темою Київської Студреспубліки: «Нова регіональна модель Києва».


А коли будемо працювати над темою не забувай – розширювати горизонт, дбай про Київ не лише в рамках України, а й враховуй світовий масштаб. І, якщо ти справді хочеш долучитися до спільної справи для всіх жителів міста – тоді маєш право бути обраним до Студентського магістрату м. Києва та, навіть, стати справжнім Студентським мером нашого міста. Майбутнє чекає на тебе і лише на тебе сподівається. Бо що може бути кращим від того, що зробиш саме ти? Тільки те, що зробимо ми всі разом.

Тож, не зволікай, пройди обов’язкову онлайн-реєстрацію на подію і стань її головним героєм.

Для того, щоб студентське місто було справжнім – існують закони, правила, грошова одиниця, підприємства, і звісно ж майстер-класи, тренінги, круглі столи, настільні ігри та безліч улюблених суб-фестивалів: конкурс краси особистості «Перша Леді», «Квест-фест», «Студентська Мафія», «Нічна туса», «Мusic live awards», «Фото-конкурс», «Денна туса: «битва» університетів», «Фестиваль аматорського відео», «Республікада», танцювальний флеш-моб та ще, ще і ще…

Зірки шоу-бізнесу, представники істеблішменту, митці та серйозні політики чекають на знайомство з тобою. Обирай, що до вподоби саме тобі! 

А на десерт, після завершення Київського регіонального етапу, з нетерпінням чекаємо на найграндіозніше дійство України – фінал Студреспубліки-2014. Обирай свого Студентського президента та Студентський парламент наприкінці серпня.

Приготуйся до перезавантаження, живи повним життям, насолоджуйся кожною хвилиною, відкривай світ, розкривай нові можливості, знаходь друзів і обов’язково щось більше разом із Студреспублікою.

Не думай про причини, а шукай можливості – це кредо переможця у житті.

І нехай захоплюючі три дні зі Студреспублікою стануть твоїм квитком у майбутнє, у твій омріяний завтрашній день!

Деталі за телефонами: 093 04 16 980, 098 029 85 24 — Людмила Рудкевич – лідерка Київської Студреспубліки, 093 61 48 259 Марія Прохорова – Студентський мер Києва.

* * *

Організатор: Київська Студреспубліка за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА)
Медіа-партнер: Spilno.TV
Партнери та друзі: RENTALL, Рок-клуб Києва Route66, КП «Плесо», Всеукраїнський Благодійний фонд Юрія Дерев’янка, Spilno.TV, Академія навичок, Київський благодійний фонд «Фудбенк», івент компанії «Виклик!», D/C Train, cr. center Inspiration, «Каток»(м.Київ, вул.Л.Гавро, 4б), пляжний комплекс «Африка»(Горенка), Cтудія Мамахохотала, ВЦФЗН «Спорт для всіх», КМО «Червоний Хрест», Київський міський центр соціальної служби для молоді, кожен учасник та організатор.

Комфортні та безпечні умови проживання надає КП «Плесо»

 

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки